Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Експерти пророкують повільний розвиток блокчейна в 2017 році
10:54
Експерти пророкують повільний розвиток блокчейна в 2017 році


Після грандіозних планів і шуму в ЗМІ щодо блокчейна в 2016 році, прогнози на розвиток технології в 2017 деколи дуже сумні.
Глава Deloitte Ерік Пісцині(Eric Piscini), наприклад, навіть зважився назвати 2017 рік вирішальним для галузі блокчейна. Він сказав, що якщо індустрія фінансових послуг не знайде «реального застосування», то вона надовго застрягне в «залі очікування». І з його точкою зору згодні багато фахівців.
Але чи дійсно все так погано? І наскільки терплячими виявляться організації, уряди і консультанти?
На думку опитаних респондентів, можна сказати, що критичний момент в прийнятті блокчейна не наступить в цьому році, хоча б тому, що технологія ще надто молода.
Так, наприклад, Ніколас Морріс, старший віце-президент з корпоративного розвитку WEX Inc (постачальника платіжних рішень), знаходиться на ранніх етапах роботи з технологією, але запевняє, що не відчуває ніякого поспіху.


«Не можу сказати, що ми позаду, або що індустрія обов'язково позаду. Я вважаю, що ми всі просто на різних етапах підтвердження правильності концепції »- говорить Морріс.
«Ми позитивно налаштовані до нашої роботи в цьому році»
.


Проте, розвиток галузі набирає обертів. Скотт Мануель, керівник відділу продакт-менеджменту в компанії Thomson Reuters, сказав, що в 2017 році «деякі» з інвестицій в блокчейн за останні два роки можуть нарешті перетворитися в «реальні, що приносять дохід, продукти». Також він додав, що велика частина роботи, цілком ймовірно, ще попереду.
Мануель розповів: «Нам потрібно ще близько 3-5 років старанної роботи і досліджень, перш ніж ми дізнаємося, чи спрацює ця технологія. Я вважаю, що потрібно ще багато часу ».


Розподілений реєстр, а не блокчейн

І правда, «постійний рух» - це, мабуть, найправильніший опис. Кілька респондентів відзначили різницю між «чистим» блокчейном і виникаючими варіаціями технології, які часто називають «розподіленими реєстрами». Останні не використовують пакетні транзакції в якості посередника між ненадійними суб'єктами.
«Можу зробити висновок, що компанії, які вже інвестували в блокчейн-стратегії починають приходити до того, що чистий блокчейн має свої обмеження» - сказала Мерседес Танстол, партнер в практиці державної політики юридичної фірми Pillsbury Winthrop Shaw Pittman LLP, з Вашингтона.


В результаті вона сказала: «Можливо, є частка сенсу в тому, що він [блокчейн] не дотримає все, чого ми від нього очікуємо.»
«Якщо люди, які вже інвестували в цей напрямок, приходять до такого висновку, то інші компанії почнуть замислюватися чи потрібно їм це взагалі».


Проте, технологія розподілених реєстрів, яка використовує модифіковану версію блокчейна, або блокчейн як частина більшої архітектури, може стати більш успішною для деяких додатків, зокрема, для платежів.


«Я думаю, що навіть ті компанії, які інвестували в чистий блокчейн, шукають щось більш гнучке і більш безпечне, тому вони можуть піти далі цим шляхом» - сказала Танстол.


Ніякого чарівництва

Проте, найбільшим впливом блокчейна в 2017 році може стати створення ринку для інших рішень. Такої думки дотримується і Том Гонсер, партнер Seven Peaks Ventures і засновник DocuSign, компанії, де він і заробив прізвисько «батько електронного підпису».


«Компанії повинні оцінювати вартість бізнесу в порівнянні з технічними можливостями реалізацій блокчейна. У багатьох випадках, доходу від бізнесу, як і раніше можна досягти і без блокчейна »- сказав він.
«Я думаю, що суперечки між« пуристи »і« недовірливими »до розподілених реєстрів і криптовалют, а також більш бізнес-орієнтовані дискусії про необхідність розподіленої обробки транзакцій будуть мати місце ще деякий час.»
На даний момент, Гонсер говорить прямо - «технологія блокчейна все ще знаходиться на слуху у всіх». А у компаній, які не входять до сфери фінансових послуг, на його думку, «є багато часу, перш ніж вони повинні будуть зважати на цю технологією».


В очікуванні

В цілому, більшість респондентів висловили почуття, що час грає на руку дослідникам, але розвиток буде продовжуватися.
«Я думаю, що реальне питання полягає в тому, чи буде досягнутий прогрес, та відповідь - тверде так» - сказав Ангус Чемпіон де Креспіна, керівник EY з питань блокчейна і розподіленої інфраструктури.
З цим згоден навіть пісцінах з Deloitte, хоча він говорив, що галузь фінансових послуг повинна серйозно розглянути дії в цій галузі.
«За межами фінансових послуг, рівень усвідомленості і розуміння потенціалу блокчейна, як правило, значно нижче» - сказав він.
Енді Сінглтон, генеральний директор і засновник Maxos, команди професійних IT-шників з Бостона, які допомагають великим компаніям відкривати нові переваги, заявив, що блокчейн поки не вважається «міцним фундаментом для додатків».

Він сказав:«Користувачі можуть почекати і до 2018 року».

джерело

Переглядів: 121 | | Теги: Блокчейн, Банківські, розподілені регістри, Blockchain Додатки | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar