Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Дослідження: третина «покоління двотисячних» збирається купити криптовалюту в 2018 році
10:57
Дослідження: третина «покоління двотисячних» збирається купити криптовалюту в 2018 році

Компанія London Block exchange провела дослідження, в якому брало участь 2 000 британців. Згідно з результатами опитування, 5% людей у ​​віці до 45 років вже зробили інвестиції в криптовалюту, а 11% планують це зробити в наступному році. Ще 17% серйозно роздумують над інвестуванням в цифрову валюту до кінця 2018 року.

Як повідомляє британське видання Independent, в наступному році зробити інвестиції в криптовалютний ринок планує третина покоління мілленіалов (що народилися після 1981 року).

Мілленіали вибирають криптовалюту

Можливо, покоління двотисячних вибирає криптовалютні інвестиції тому, що вони відчувають себе обдуреними традиційними видами інвестицій. Дослідження продемонструвало різницю між «поданням грошей молодим поколінням і їх батьками, бабусями і дідусями, у яких є активи у вигляді пенсій або майна», -говорить засновник і керівник компанії LBX Бенжамін Дайвс (Benajmin Dives).

24% покоління двотисячних у віці до 35 років шкодують, що не зробили інвестиції в криптовалюту раніше.

Незважаючи на те, що дослідження проводилося в Британії, аналогічні опитування мали місце і в інших країнах і продемонстрували аналогічні результати. Колишній конгресмен від штату Техас, Рон Пол (Ron Paul), два тижні тому провів опитування, згідно з яким 51% з 43 000 користувачів соцмереж віддають перевагу біткойну аніж золоту та зобов'язанням казначейства США або американському долару. 

Ще одне дослідження, проведене Херріс Поллом (Harris Poll), в якому брали участь 2000 громадян США, продемонструвало, що 50% покоління двотисячних відноситься до біткойна позитивно. Крім того, в порівнянні з більш старшими віковими групами, мілленіали в два рази частіше є власниками криптовалюти. Керуючий директор Blockchain Capital Спенс Богарт (Spence Bogart) заявив, що «результати опитування зміцнюють нашу віру в величезні можливості, що відкриваються перед біткойном».

Нове покоління не довіряє традиційним фінансовим сервісам

Експерт в області криптовалют і науковий співробітник Кембріджського університету Гаррік Хільман (Garrick Hileman) вважає, що «покоління міленіуму ... не зовсім довіряє традиційним фінансовим сервісам або системам, в яких вони функціонують». Можливо, це пов'язано з кризою 2008 року. Криптовалюти пропонують альтернативну систему, яка може діяти незалежно від централізованих фінансових інститутів, і цифрові валюти мають в цьому плані великий потенціал.

Ставлення молодого покоління значно відрізняється від позиції зрілого. В опитуванні компанії London Block exchange 57% людей старше 55 років заявили, що не збираються купувати цифрові валюти. В опитуванні Херріс Полла 92% людей старше 65 років назвали великі банки більш надійними в порівнянні з цифровими валютами.

 

джерело

Переглядів: 149 | | Теги: Криптовалюта, London Block exchange, опитування, інвестиції | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar