Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » До Києва їде Golem Network з унікальним майстер-класом
17:04
До Києва їде Golem Network з унікальним майстер-класом

Golem Network їде до Києва з унікальним майстер-класом "Crowdfunding: challenges and opportunities. Golem`s experience".
23 лютого 2017, тільки для української bitcoin-community інформація про проект Golem з перших вуст, секрети проведення успішного краудфандінга і що потрібно знати, перед запуском проекту!
Круто? Тоді чекаємо тебе 23 лютого на міт-апі №1 Bitcoin Talks Ukraine від BFU.

Golem Network, так званий «Airbnb for computers», створив перший децентралізований глобальний ринок вільних обчислювальних потужностей, і який провів успішний краудсейл №3 в світі, зібравши всього за 20 хвилин 820000 ETH ($ 8,2 млн).

На сьогоднішній день розподілені обчислення є одним з найбільш динамічно розвиваючимся напрямків блокчейн-індустрії. Одним з перших проектів, які позиціювалися як суперкомп'ютер, стала платформа Ethereum. А найближчим часом почнеться ICO проекту iEx.ec, націленого на створення розподіленої системи обміну обчислювальними потужностями. Проект дасть користувачам можливість здавати в оренду з метою монетизації незадіяні обчислювальні потужності своїх комп'ютерів.

Детальна інформація на сторінці в Facebook.
Адреса: HUB 4.0,Київ, Ярославський пров.1/3,  Вхід на захід - 100 гр.
Попередня реєстрація обов'язкова за посиланням: docs.google.com
 

Переглядів: 169 | | Теги: Київ, мітап, Bitcoin Talks Ukraine, Golem Network | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar