Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Ціна біткойна знову спустилася нижче $ 1000.
16:17
Ціна біткойна знову спустилася нижче $ 1000.

Ціна першої цифрової валюти дуже сильно знизився на тлі зростання попиту на альткойни. Найвиразніше падіння помітно на годинному графіку біржі Bitfinex, де біткойн в даний час торгується в діапазоні $ 970-980.

На графіку видно, що рух ціни вниз досить сильний і супроводжується зростанням обсягів. При цьому технічний індикатор StochRSI знаходиться в зоні перепроданості.

Частка біткойна в глобальному ринку криптовалют оновила історичний мінімум (68,9%, за даними coinmarketcap).

На тлі цього спостерігається значне зростання попиту на альткойни з ТОП-10. Серед останніх окремо можна виділити Ethereum і Ripple, які за останню добу зросли на 16,33% і 23,96% відповідно.

Дані: coinmarketcap

Таким чином, можна констатувати, що користувачі криптовалют масово "йдуть" в найбільш ліквідні альткойни.

Падіння ціни біткойна і поступове зниження його частки в глобальному ринку криптовалют почалося незабаром після того, як 11 березня Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) відмовила братам Уінклвосс у відкритті першого біткоіни-ETF.

Примітно, що поточне падіння ціни першої цифрової валюти відбувається на тлі деяких сприятливих новин для Bitcoin Core і негативних - для Bitcoin Unlimited.

Так, раніше ForkLog повідомляв, що розробники Bitcoin Core опублікували нову дорожню карту, в якій пропонується перехід від нинішнього алгоритму цифрового підпису до більш просунутої альтернативи.

До цього провідні біткойн - біржі світу розробили спільний план дій, згідно з яким у разі хардфорка в біткойн-мережі, вони оголосять рішення на базі Bitcoin Unlimited окремим активом з тікером BTU або XTU.

Також повідомлялося, що 14 березня майже 70% нод Bitcoin Unlimited пішли офлайн через атаки через уразливість в програмному коді. Через деякий час розробники Bitcoin Unlimited запропонували власникам нодів встановити оновлення з закритим вихідним кодом. Пропозиція викликала критику в соцмережах.

Таким чином, судячи з усього, все ще існує значна невизначеність в зв'язку з протистоянням Bitcoin Core і Bitcoin Unlimited, яка і робить сильний тиск на ціну першої криптовалюти. Сьогодні, 24 березня, стало відомо, що вирішити цю проблему збираються на зустрічі групи лідерів біткойн-індустрії. 


Провідні розробники і Майнери планують обговорити поточний стан справ в екосистемі, а також шляхи подальшого розвитку. Очікується, що захід пройде в травні в Нью-Йорку.

джерело 

Переглядів: 211 | | Теги: Біткойн, Ціна | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar