Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Ціна біткойна знову опустилася нижче $ 700
11:05
Ціна біткойна знову опустилася нижче $ 700

Перші панічні настрої на ринках після перемоги Дональда Трампа на президентських виборах в США, судячи з усього, вляглися, і під кінець тижня фінансові ринки демонструють позитивні тренди. Це неминуче позначилося і на ціні біткойна, яка знову опустилася нижче $ 700.

Нагадаємо, починаючи з середи, коли стало відомо про перемогу Трампа в боротьбі за пост президента США, інвестори кинулися скуповувати надійні активи: золото, суверенні бонди і японську ієну. Виросла і привабливість біткойна, який всього за кілька годин додав у вартості 4%, діставшись до $ 743 на Bitfinex і $ 740 на Bitstamp.

Одночасно з цим обвалилися основні біржові індекси, підтверджуючи інтерес інвесторів до криптовалюти.

Однак, як показав подальший розвиток подій, ринки досить швидко впоралися з панічними настроями. Так, індекс Dow Jones встановив в п'ятницю рекорд зростання, завершивши кращу з 2011 року тиждень, різко розвернулися в сторону зростання і ризикові активи - після того як трейдери переглянули можливий вплив президентства Трампа, багато хто вважає, що воно призведе до більшого економічного зростання.

Більше інших додали фінансовий і промисловий сектори, спостерігається зростання і в IT-секторі.

«Уолл-стріт буде стежити за безліччю призначень (в адміністрації Трампа) і заявами щодо політики, щоб зрозуміти, чи відповідає істинному стану справ той більш оптимістичний тон, який ми спостерігаємо на ринках в останні дні», - сказав в коментарі Reuters Елан Гейл, старший інвестиційний стратег RidgeWorth Investments.
Криптовалюта ж в останні дні демонструє негативний тренд, і в ніч на неділю курс криптовалюта знову опустився нижче $ 700, втративши за останні 24 години близько 3% вартості.

На момент публікації (7:30 UTC) біткоіни торгується в районі $ 692 на Bitfinex і $ 689 на Bitstamp, при цьому не можна виключати подальше зниження середньозваженого курсу до $ 680. Ринкова капіталізація першої криптовалюта на ранок неділі за даними Coinmarketcap оцінюється в $ 11,058 млрд.

джерело:forklog.com

Переглядів: 142 | | Теги: інвестиції, трамп, ринки, вартість біткоіни | Рейтинг: 1.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar