Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Ціна біткойна почала знижуватися на тлі чуток про обмеження виводення криптовалюти із Китаю
00:00
Ціна біткойна почала знижуватися на тлі чуток про обмеження виводення криптовалюти із Китаю

Після декількох тижнів зростання вартості біткойна в четвер, 3 листопада, курс криптовалюти несподівано пішов різко вниз, опустившись нижче $ 700 на європейських і американських біржах. При цьому ще минулої ночі на Bitstamp курс досягав $ 745, а на китайських майданчиках - $ 750.


За її користувачів в соцмережах, таке різке зниження могло бути викликано що з'явилася у виданні Zerohedge статті, в якій стверджувалося, що уряд Китаю має намір ввести обмеження на виведення капіталу з країни, в першу чергу за допомогою біткойна

Не секрет, що інтерес китайських інвесторів до криптовалюти , підігріває зростання вартості біткойна. Як стверджує Zerohedge, посилаючись на деяких (невиявлених) джерел Bloomberg, китайські власті розглядають можливість заборони місцевим біржам виводити криптовалюту на зарубіжні платформи, а також можуть ввести квоти на кількість біткойнів, які можна відправляти з Китаю.

Такий намір нібито виник після того, як влада звернула увагу на те, що деякі інвестори купують біткоіни на китайських біржах, після чого продають їх за кордоном, обходячи тим самим правила виведення капіталу з країни.

З вересня вартість біткойна зросла майже на 20%, і саме на частку китайських інвесторів, які втрачають доходи через тривалу девальвацію юаня, припадають великі обсяги купівель криптовалюти.

Ствердження Zerohedge про такі наміри китайської влади, втім, поки нічим не підтверджується. Остання новина Bloomberg, присвячена біткойнам, вийшла в ніч на 3 листопада, і Китай там згадується виключно в контексті зробленого раніше владою країни заяви про можливе створення національної криптовалюти.

В той же час на Reddit CEO біржі Vaultoro безпосередньо звинуватив Zerohedge в публікації недостовірної інформації. За його словами, його знайомий з китайкої майнінгової компанії Bitbank недавно був присутній на крупній блокчейн-конференції, яку відвідали і представники влади. Йшлося  про розвиток технології, і, звичайно ж, про можливі ризики, але нічого, що могло б нагадувати намір ввести будь-які обмеження, чиновниками заявлено не було.

I just asked some good friends in China and they all say it's just Zerohedge talking !%@ again. from Bitcoin

Як бачимо, сприймати на віру твердження Zerohedge було б занадто поспішним рішенням.

Тим часом в ході бурхливого обговорення новини в Twitter відомий аналітик Тур Демеестер висловився в тому сенсі, що вся ця історія під назвою «Китай забороняє біткоіни» служитиме хорошим виправданням для сьогоднішнього різкого зниження ціни, однак загальний довгостроковий тренд на підвищення курсу залишається незмінним.

Нагадаємо, в кінці літа уряд Китаю оголосив про створення робочої групи з питань блокчейна. Метою нового стратегічного альянсу стане прискорення розробок і впровадження технології в економіку країни. До складу робочої групи увійшли представники уряду Китаю, громадської організації ChinaLedger, Shenzhen Consortium, Wanxiang Blockchain Labs, Ant Financial і інших відомих компаній.

джерело:forklog.com

Переглядів: 229 | | Теги: Китай, ціна біткойну, чутки | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar