Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Чому національні криптовалюти не зможуть перевершити біткойн
06:13
Чому національні криптовалюти не зможуть перевершити біткойн

Національні криптовалюти ніколи не зможуть конкурувати з біткойном , тому що ніхто не буде довіряти підконтрольній уряду системі, для якої необхідний попередній дозвіл. І обгрунтувати цю точку зору дуже просто.

Національні криптовалюти ніколи не стануть глобальними

Одним з останніх подій стала новина про те, що монетний двір однієї з історично значущих націй найняв іноземну компанію для запуску власного блокчейна, під гаслом «блокчейн - це не біткойн» (тут йдеться про проект Королівського монетного двору Великобританії і BitGo - прик. ред .).

Насправді цей монетний двір не розуміє, як працює біткойн. Вони зробили поширену помилку, покладаючись на ЗМІ, які помилково заявляють, що можна мати «блокчейн без біткойна». І це тільки перша з їхніх численних помилок проекту.

Навіть якби їх технічні та економічні припущення були вірними, немає ніякої ймовірності, що їх приватна грошова система може стати переможцем на ринку.

Вони, як мінімум, запустять свій центральний банк альткойнів або, ще більш ймовірно, почнуть вести розробки на біткойні, як глобальному стандарті. Ці люди зробили фундаментальну помилку, думаючи, що вони можуть конкурувати на ринку.

Ці нові гроші ніколи не будуть міжнародними. Ніхто не буде довіряти системі, яка вимагає попереднього дозволу і контролюється урядом, і при цьому може виключити будь-якого учасника, грунтуючись на довільних правилах уряду. Немає ніяких логічних причин довіряти будь-кому, коли існує біткойн. Будь-яка система, яка зіпсована вимогою довіри, гірше біткойна і змусить розумних учасників змінити свій вибір у бік надійної криптовалюти.

У проекті присутні і інші проблеми, що представляють інтерес для держави. При програмному моделюванні грошей, компанія, що надає послуги, є монетним двором з абсолютним контролем над грошима і їх функціонуванням.

Для того щоб бути монетним двором, ви повинні безпосередньо контролювати важелі механізму і не можете передавати цей контроль іншим людям і тим більше іншим країнам.

Якщо ви збираєтеся передати на аутсорсинг створення нових електронних грошей і поступитися контролем над розвитком іноземцю,то чому б не віддати його незалежним глобальним експертам?

Ви отримуєте всі переваги від сотень розробників, які працюють з біткойном, і доступ до глобальної мережі біткойна з її головною перевагою - величезною екосистемою і її мережевим ефектом.

Аутсорсинг суверенітету?

Це ще один приклад глобальної кризи комп'ютерної грамотності - непоінформованість і безпорадність уряду в розумінні роботи криптовалюти, що змушує їх делегувати всю відповідальність розробникам приватної компанії.

Ми вже бачили це в урядових відомствах по всьому світу, які визнають Microsoft Windows в якості стандарту протягом десятиліть, з застарілим усвідомленням того, що таким чином вони потрапляють в залежність від іноземної компанії. Набагато краще використовувати Linux, який не належить нікому, прозорий і більш безпечний. Як і біткойн.

Перш за все, кількість розробників, які вміють створювати криптовалюту, вкрай невелика, і більшість з них працюють над біткойном. Всі вони роблять це в основному безкоштовно, на благо суспільства, подібно до того, як це роблять розробники ядра Linux. Ви не зможете переконати цих людей припинити роботу над біткоіном і присвятити цей час підробленому «приватному реєстру», що виконується компанією від імені національної держави.

Розробники, що володіють високими навичками, досвідом і рівнем знань є надзвичайно рідкісною породою, і вони ніколи не стануть укладати контракти на роботу з неетичним програмним забезпеченням за будь-які гроші.

Щороку держава витрачає час на проекти, зміст яких вони самі не розуміють, в той час як біткойн зростає, поширюється і зміцнюється. Число нових фундаментальних функцій, що приходять в біткойн,які не підкріплюються жодним іншим проектом,  про їх синергичний ефект можна тільки гадати.

Кожен програмний проект має власний прецендент використання. Розробники прагнуть привернути увагу користувачів. Але, немає сенсу використовувати суверенну націю для запуску власного альткойна, який поступається біткойну.

Це схоже на запуск нового стандарту мобільної телефонної мережі. Жоден виробник не збирається включати в свій набір ще один набір протоколів, чіпів, приймачів і антен, і, тим не менш, саме ці люди вважають, що вони можуть зробити це з біткойном.

Неймовірно, але уроки фундаментально помилкового канадського проекту Mint Chip так і не були вивчені (Проект "цифрових грошей", не заснований на блокчейні, фінансувався канадським казначейством в 2012-2014, але виявився невдалим і був проданий приватній компанії Nanopay в 2016-м - прик. ред.).

KYC / AML вмирають

Федеральний суддя в Нью-Йорку недавно рекомендував скасувати звинувачення у відмиванні грошей в місцевій справі на підставі ухвали, що біткойн - це не гроші. Замість цього, суддя магістрату Х'ю Б. Скотт висловив думку про те, що біткойн більше нагадує товар. Хоча він зазначив, що біткойн може одного дня стати настільки поширеним, що його можна буде вважати грошима, Скотт припустив, що в даний час він має більше спільного з предметами колекціонування.

Якщо грунтуватися на цьому рішенні, то будь-який криптовалютний бізнес, якщо він керується компетентними людьми,  повинен знищити всі дані і негайно припинити роботу з KYC / AML. Вони можуть покладатися на це рішення як привід, і якщо який-небудь прокурор або агентство захочуть залучити їх до судового розгляду, вони повинні прийняти виклик, тому що вони переможуть.

Наприклад, у Coinbase попросили надати базу даних всіх своїх клієнтів, які займалися торгівлею біткойном з 2013 по 2015 рік. Замість того щоб звертатися до суду для захисту передачі даних клієнта, Coinbase повинна назавжди знищити дані і боротися в суді, щоб довести, що біткойн - це не гроші, і не підпадають під законодавчу базу.

Для сміху

Нарешті, щоб трохи посміятися. Люди люблять передбачати крах чогось. Це схоже на збочений спорт глядачів, де ви тримаєте парі, який гладіатор помре першим. Тож і не дивно, коли люди з'являються лише  для того, щоб передбачити, що біткойн очікує «повний провал» без будь-якої причини.

Що ми бачимо - це той факт, що переважна більшість людей досягла своєї інтелектуальної межі. Більшість складних речей для них незрозумілі. Біткойн - одна з тих самих речей.

Проблема не в тому, що люди не розуміють нових технологій. Проблема в тому, що ці неосвічені люди хочуть переконати тих, які розуміють нові інструменти, відповідати на їх помилкові уявлення про те, як вони повинні працювати з ними і представляти їх на ринку.

І останнє...

Оскільки люди пов'язують біткойн з грошима, є основне припущення, що люди, які працюють з біткойном, повинні наслідувати поведінку бездушних, жорстоких, безжальних банкірів. Немає нічого більш далекого від істини.

Ми знаємо, що біткойн - це не гроші, а в належним чином розробленому бізнесі нікому не потрібно довіряти, біткойн сам є безпомилковим гарантом. Всі соціальні сигнали, які люди звикли використовувати для оцінки довіри (зв'язку, логотипи і всі атрибути банківської діяльності), були замінені програмним забезпеченням. Це ще одна перевага біткойна , яка поступово починає проявлятися.

 

джерело

Переглядів: 160 | | Теги: валюти, політика, Біткойн | Рейтинг: 4.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar