Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Чому Китайська  компанія Alipay активно вербує інженерів і експертів  блокчейну
12:06
Чому Китайська  компанія Alipay активно вербує інженерів і експертів  блокчейну

Alibaba - одна з найбільших компаній в світі, яка спеціалізується на електронній комерції і оцінюється в $ 256 млрд. Її фінансовий підрозділ - Alipay - активно наймає фахівців з блокчейну для розробки потенціалу технології.

22 січня, генеральний директор материнської компанії Alipay і дочірньої компанії Ant Financial, Ерік Цзин, зазначив:

«Ми претендуємо на високе місце серед світових фінансових компаній. Таким чином, ми плануємо через 10 років обслуговувати понад два мільярди осіб, використовуючи нові технології і працюючи разом з партнерами, щоб усунути всі недоліки. »

Цзин також підкреслив ймовірність того, що Alipay, Фінтех-платформа і платіжна мережа корпорації, буде розробляти і використовувати технологію блокчейна. Він зазначив, що для виконання плану Alipay, технологія блокчейна просто життєво необхідна, яка дозволить автоматизувати операції, створити безпечну, прозору і ефективну мережу.

Мета Alipay звичайно шалено амбітна, проте досяжна. На даний момент, Alipay вже має понад 450 млн активних користувачів в Китаї, що забезпечує компанії неймовірних 69.9 відсотків від всього ринку мобільних платежів.

Для того, щоб краще зрозуміти значення Alipay в китайських мобільних платежах і фінансових галузях, важливо розглянути відносини місцевих китайських компаній і фінансових фірм, що описують вплив Alipay на традиційний фінансовий ринок.

Для початку - Starbucks

Йохан Нилендеру, журналіст в Asia Times, і менеджер Starbucks Cafe в Шеньчжені Лілі Лі, надали дані, згідно з якими переважна більшість транзакцій в місцевих магазинах, таких як Starbucks, були виконані за допомогою Alipay. Люди все частіше використовують свої мобільні телефони, щоб зробити платіж за допомогою безконтактної зв'язку (NFC) через Alipay, замість використання кредитних карт і готівки.

Мо Фей Чен, засновник і генеральний директор Money Bazaar, сказав:

«Не можу навіть пригадати, коли я в останній раз користувався гаманцем. Мало хто з іноземців розуміють, наскільки розвинені передові розробки в сфері нових можливостей оплати і мобільних фінансових послуг в Китаї. »

Генеральний директор Starbucks Говард Шульц недавно заявив в інтерв'ю з Bloomberg, що на китайському ринку відбувається відкриття однієї філії Starbucks в день, таким чином, протягом останніх кількох років мережа дуже швидко розширюється. Значною частиною успішного росту Starbucks зобов'язаний легкістю оплати з використанням Alipay і Ant Financial.

Ерік Цзин розуміє і визнає вплив Alipay, який компанія надає поза сферою традиційних фінансів. Цей вплив зачіпає багато галузей, які стоять трильйони доларів, в тому числі сферу громадського харчування, сприяючи зростанню ключових гравців (Starbucks) на китайському ринку.

Саме тому Цзин вважає, що зараз дуже вдалий час, щоб подумати над створенням відкритої, загальнодоступною, прозорою і безпечною системою на блокчейні, яка дасть більш ефективний базовий протокол платежів для Alipay. Замість того, щоб централізовано і вручну обробляти базу даних транзакцій, команда Alipay воліє спиратися на технологію блокчейна, яка може виявитися більш практичною для глобальної призначеної для користувача бази.

Необхідні блокчейн-інженери

Ant Financial і Alipay вже наймають блокчейн-інженерів та експертів з технології блокчейна. Інженери розробляють платформи для комерційних користувачів, а експерти контролюють їх ефективність.

З огляду на, що Цзин і інші представники Ant Financial підкреслили важливість технології блокчейна для довгострокового зростання компанії, цілком ймовірно, що китайська корпорація в найближчому майбутньому виділить значну частину своїх ресурсів і талантів для розробки і тестування технології блокчейна.
джерело 

Переглядів: 120 | | Теги: Alipay, Китай, Starbucks, Блокчейн | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar