Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Чи може за ім'ям Сатосі Накамото ховатися творець Litecoin Чарлі Лі
07:58
Чи може за ім'ям Сатосі Накамото ховатися творець Litecoin Чарлі Лі

Творець Litecoin Чарлі Лі може бути Сатосі Накамото, творцем біткойна. Таке припущення, на користь якого він наводить кілька аргументів, висловив на порталі Trading View користувач MonocoleDundee.

У своєму записі MonocoleDundee згадує таємничий Litecoin-проект, який готує до запуску 1 серпня Массачусетський технологічний інститут (MIT), роздумуючи про особу Чарлі Лі (aka Coblee) і його можливої причетності до створення біткойна.


За словами MonocoleDundee, йому завжди подобалися екстремальні думки, і саме тому він і бажає обговорити таку можливість. Свою гіпотезу він підкріплює наступними аргументами і припущеннями:

1. біткойн був створений в 2009 році.

2. Litecoin був створений в 2011 році, ставши одним з перших альткойнів. Часовий період між створенням двох криптовалют дуже невеликий, і не варто забувати, що на той момент біткойн не був такий добре відомий, і ще менше людей знали про технології в його основі.

3. Коли Чарлі Лі створив біткойн, це був лише прототип. Особливого значення він цьому не надавав і вирішив залишитися анонімним.

4. біткойн набрав популярність і почав використовуватися як платіжний метод в даркнеті. Це ще одна причина, через яку Чарлі Лі не хотів, щоб його ім'я асоціювали з біткойном. Також Чарлі прийшов до розуміння, що його прототип був не без вад, і тому вирішив випустити більш досконалу версію: Litecoin. На цей раз він не став відмовлятися від використання свого імені, вважаючи, що у Litecoin не так багато можливостей витіснити біткойн з даркнета, і ніяких небажаних асоціацій це йому не несе.

5. Чарлі Лі був одним з перших співробітників Coinbase, найбільшої в світі криптовалютній компанії. Просто тому, що ти створив альткойн, що нагадує біткойн, тебе в таку компанію б не взяли. Можливо, Чарлі повідомив Coinbase, що він і є Сатоши Накамото, підписавши також угоду, що ця інформація буде залишатися таємницею.

6. З того часу пройшло вже кілька років. Людина, що ховається за ім'ям Сатосі Накамото, як і раніше (офіційно) невідома. Litecoin за останній рік досяг величезного прогресу, ставши найбільш просунутою криптовалютою в світі. Жодна монета не може конкурувати з Litecoin: це швидка і надійна криптовалюта з довгою історією і без єдиного хардфорка. У неї немає політичних проблем біткойна, у неї є кілька розробників, що працюють на повну ставку, і вона торгується на всіх провідних біржах (Coinbase, OkCoin, Bitstamp і т.д.).

7. Чарлі Лі йде з Coinbase, і всього через кілька днів стає відомо про цей таємничий Litecoin-проект. Можливо, це і збіг, але я так не думаю.

Свої аргументи MonocoleDundee завершує заявою, що він на 80% переконаний в тому, що Чарлі Лі - це і є Сатосі Накамото.

Також він додає, що в даний момент в екосистемі Litecoin відбувається дуже багато подій, і що монета сильно недооцінена. На думку MonocoleDundee, до жовтня вона буде коштує як мінімум $ 200.

Сам творець Litecoin вже відреагував на ці твердження, написавши в Twitter, що його «вирахували». Наскільки Чарлі Лі був при цьому іронічний, знає тільки він сам.

Нагадаємо, ще на початку року Чарлі Лі висловив переконання, що створена ним криптовалюта може зіграти важливу роль у виході з того глухого кута, в якому опинилися розробники і майнери в своїх дискусіях з питаннь масштабування мережі біткойна, і, в кінцевому рахунку, вийти на головні ролі в світі криптовалют.

 

джерело 

Переглядів: 173 | | Теги: лайткойн, Чарлі Лі, Сатосі Накамото, Біткойн | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar