Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Чехія прийняла закон, що обмежує анонімність біткойна
10:29
Чехія прийняла закон, що обмежує анонімність біткойна


Зростаюча популярність використання криптовалюти в усьому світі починає залучати до них увагу з боку влади різних країн. Так, уряд Чехії вважає, що анонімністю при операціях з криптовалютою можуть скористатися бізнесмени, які ухиляються від сплати податків, злочинці, відмивають гроші, і навіть терористи.
Для запобігання подібного, Міністерство фінансів і Європейська комісія підготували законопроект, згідно з яким громадяни Чехії, що обмінюють, продають або купують біткойни, повинні бути ідентифіковані.
«Якщо цифрові валюти привести в рамки директиви по боротьбі з відмиванням грошей, кріптобіржі повинні будуть вимагати документи для перевірки особистості своїх клієнтів, відповідно до політики" Знай свого клієнта (KYC) "», - йдеться в прес-релізі Європейської комісії.
Вперше про намір зобов'язати криптовалютні біржі і сервіси дотримуватися вимог правил KYC і AML (Anti-Money Laundering, протидія відмиванню грошей) влади ЄС згадали після трагічних подій, які відбулися в Парижі восени 2015 року.
В якості однієї з ініціатив було вирішено створити оперативну групу для вирішення питань, пов'язаних з криптовалютою і технологіями, що лежать в їх основі.
Однак Європейська банківська асоціація піддала критики плани регулювання криптовалюти, заявивши, що подібні заходи не доцільні, і що більш правильним рішенням буде зосередитися на посиленні положень, що стосуються збору інформації.
У Празі, яка вважається одним з найважливіших центрів біткоіна в Європі, існує більше 80 місць, включаючи Paralelni Polis (неурядова організація, заснована місцевою групою андеграундних художників), де приймають до оплати біткойни.
У столиці Чехії за криптовалюту можна поїсти, зупинитися на нічліг, заплатити за допомогу ветеринара, різні побутові послуги і навіть за освіту в приватному вузі CEVRO Institut. Розплачуватися біткойнами так само просто, як і банківською картою. Досить відправити їх через мобільний додаток на гаманець продавця.
Також існує цілий ряд сервісів, що пропонують отримати біткойнову карту, яку приймуть в будь-якому магазині, поряд з традиційними банківськими картами або фіатнимі грошима. На початок січня в Чехії біткойнами володіли десятки тисяч жителів.
Новий закон, який набув чинності з січня цього року, стане першим з цілої низки законопроектів, спрямованих на регулювання криптовалюти, які готують Міністерство фінансів Чеської республіки і Єврокомісія.
«Це молода, жива екосистема, де кожен день виникають нові ідеї. Я боюся, що регулювання може «вийти за межі» і нашкодити інновацій, які в майбутньому допоможуть скоротити витрати, спростити і забезпечити щоденні операції з грошовими коштами », - вважає один з фахівців з питань криптовалюти в Чехії, які з занепокоєнням стежать за розвитком подій в країні і за кордоном.

джерело

Переглядів: 127 | | Теги: анонімність біткойна, Чехія, Закон | Рейтинг: 2.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar