Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » CEO Polychain Capital: до кінця наступного року Ethereum обійде біткойн
08:48
CEO Polychain Capital: до кінця наступного року Ethereum обійде біткойн

CEO та засновник каліфорнійського стартапа Polychain Capital Олаф Карлсон-Уї вважає, що до кінця 2018 року Ethereum стане найпопулярнішою криптовалютою. Про це повідомляє Bloomberg.

Колишній співробітник Coinbase Карлсон-Уї зазначає, що настільки динамічному розвитку екосистема Ethereum зобов'язана, в першу чергу, зусиллям кваліфікованих розробників. Зростання популярності рішень на базі Ethereum знаходить відображення в більш високих ніж у біткойна темпах зростання ціни криптовалюти ETH.

Видання також наводить графік частки ринку трьох найбільш популярних цифрових валют, де чітко видно зростання капіталізації Ethereum на тлі падіння питомої ваги першої цифрової валюти:

Тим часом інший відомий підприємець, засновник і керуючий партнер Union Square Ventures Фред Вілсон, вважає, що ринкова капіталізація Ethereum перевищить сукупну вартість "цифрового золота" вже до кінця цього року.

В даний час Ethereum демонструє впевнене зростання і за останню добу криптовалюта виросла більш ніж на 10%. За даними coinmarketcap, капіталізація ETH на поточний момент становить $ 22,6 млрд.

 

джерело 
 

Переглядів: 213 | | Теги: Bitcoin, зростання, Ethereum | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar