Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Центробанк Сінгапуру запускає цифрову валюту на основі блокчейна
10:47
Центробанк Сінгапуру запускає цифрову валюту на основі блокчейна

Влада Сінгапуру анонсували запуск нової електронної платіжної системи з використанням технології блокчейн. Про це в середу, 16 листопада, в ході Singapore Fintech Festival заявив глава місцевого центробанку Рави Менон. За словами виконавчого директора Валютного управління Сінгапуру (MAS), в пілотному проекті візьмуть участь місцева фондова біржа і вісім банків, включаючи The Development Bank of Singapore, HSBC, Bank of America, JPMorgan, Credit Suisse and Bank of Tokyo-Mitsubishi, повідомляє Bloomberg. Також проект підтримує банківський блокчейн-консорціум R3. В ході тестів банки зможуть купувати віртуальну валюту, яка буде регулюватися MAS і може бути використана для внутрішньобанківських платежів. Згодом цю віртуальну валюту можна буде обміняти на готівку.

«Сьогодні для здійснення подібних платежів банки змушені звертатися до Бакка-кореспондентам. Це займає час і підвищує вартість транзакцій. Даний проект знаменує перший крок на шляху до реалізації потенціалу цифрової валюти, випущеної центральним банком », - сказав Раві Менон.

Наступний етап проекту передбачає здійснення транзакцій в іноземних валютах за підтримки відповідних центробанків. Приклад Сінгапуру демонструє, як окремо взята країна при наявності необхідного бажання може швидко перейти від слів до справ. Ще рік над прем'єр-міністр Сінгапуру Лі Сянь Лун заявив про необхідність вивчення і взяття на озброєння біткоін і блокчейн банками і регулюючими органами країни, а вже влітку 2016 року MAS повідомили включенні лідерів блокчейн-індустрії до складу Міжнародного консультаційної ради з технологій. Також Сінгапур продовжує взятий курс на світове лідерство в області Фінтех, і наступним кроком в цьому напрямку може стати введення єдиної ліцензії на здійснення діяльності для компаній, що надають платіжні послуги, включаючи криптовалюта компанії

джерело:forklog.com

Переглядів: 123 | | Теги: банки, Сінгапур, цифрові альтернативи, центробанки, Блокчейн | Рейтинг: 4.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar