Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » BTC-e опублікувала оновлений план повернення коштів інвесторам
06:23
BTC-e опублікувала оновлений план повернення коштів інвесторам

Представники криптовалютної біржі BTC-e опублікували дещо змінений план повернення коштів інвесторам, які постраждали в результаті закриття платформи правоохоронними органами США в минулому місяці.

Як наголошується в повідомленні на форумі bitsmedia, адміністрація BTC-e, ознайомившись з відгуками про своє попереднє тлумачення щодо виходу з ситуації, вирішила переглянути рішення на користь думок спільноти.

На думку BTC-e, новий план буде більш справедливим для власників криптовалют і фіатних коштів:

Для кожної валюти буде проведено перерахунок з урахуванням доступних на даний момент активів. На даний час доступно 55% коштів, тому 55% ​​залишиться у валюті, а 45% буде перераховано в токен конкретної валюти.

Для токенів  всіх валют будуть відкриті вільні торги на окремій сторінці.Торгувати ними можна будь-якою ціною, але не більше їх номінала.Ми зобов'язуємося викупити всі токени.Ви також можете продати свої маркери іншим користувачам і отримати валюту, або почекати і обміняти токени за номіналом .

Наприклад, у вас був 1 BTC.Ви отримаєте 0.55 BTC і 0.45 BTCT.0.55 BTC, які ви можете вивести одразу. Решту 0.45 BTCT ви можете або обміняти на BTC за ринковим курсом, або почекати їх обміну на номінал.

Представники BTC-e також звертають увагу, що почастішали випадки розміщення на форумах фейкових посилань на нібито новий домен біржі.Вся офіційна інформація про сервіс розміщується тільки в офіційному Twitter і від офіційного аккаунта на форумі.

Примітно, що свої попередні заяви BTC-e публікувала на Bitcointalk.

Нагадаємо, попередній план дій, згідно з яким буде здійснюватися погашення боргів перед клієнтами, був представлений в минулу середу, 9 серпня.

 

джерело

Переглядів: 162 | | Теги: Криптовалюта, BTC-e, біржа, інвестиції | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar