Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Blockchain Capital заручилася послугами провідного біткойн -аналітика з Уолл-стріт
13:26
Blockchain Capital заручилася послугами провідного біткойн -аналітика з Уолл-стріт

Велика інвестиційна компанія Blockchain Capital оголосила про призначення колишнього аналітика консалтингової компанії Needham & Company Спенсера Богарта на посаду управляючого директора і голови дослідницького відділу. Про це пише Bitcoin Magazine.

Спенсер Богарт відомий своїми дослідженнями в області екосистеми блокчейна і біткойна як цифрового активу. При цьому на відміну від багатьох представників мейнстрім-медіа і традиційних аналітичних кіл Уолл-стріт, він незмінно демонстрував глибоке розуміння криптовалюти і лежить в її основі технології.

«Ми виключно раді заручитися послугами Спенсера Богарта. Це один з найбільш авторитетних дослідників в області технології блокчейн і біткойна . Його звіти незмінно служать відправною точкою для керуючих хедж-фондів, венчурних капіталістів і інвесторів у всьому світі », - сказав керуючий партнер Blockchain Capital Барт Стівенс.

Очікується, що в Blockchain Capital Спенсер Богарт, крім інших обов'язків, продовжить займатися дослідницькою діяльністю.

«У нього є природне розуміння що відбуваються в індустрії процесів і велике коло контактів, і ми не сумніваємося, що він стане для нас найціннішим придбанням. В майбутньому Blockchain Capital буде публікувати дослідження про стан справ в індустрії та інші звіти, що відображають наш погляд на що відбуваються події », - додав Барт Стівенс.

Нагадаємо, одне з останніх досліджень Спенсера Богарта в Needham & Company було присвячено біржового біткоіни-фонду братів Вінклвоссів. У ньому він припустив, що ймовірність схвалення фонду з боку Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC) не дуже велика, оцінивши її в подальших коментарях приблизно в 25%.

У січні 2016 року Blockchain Capital оголосила про закриття другого раунду інвестицій в фонд, з якого буде здійснюватися фінансування біткойн - і блокчейн стартапів. Розмір фонду склав $ 13 млн
джерело 

Переглядів: 101 | | Теги: Blockchain, Уолл Стріт, інвестиційний проект, capital | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar