Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Blockchain & Bitcoin Conference Kiev відбудеться 12 жовтня 2017 року
20:55
Blockchain & Bitcoin Conference Kiev відбудеться 12 жовтня 2017 року

12 жовтня 2017 року відбудеться четверта Blockchain & Bitcoin Conference Kiev. Вона обіцяє стати ще масштабнішою, ніж конференції минулих років, не тільки за кількістю учасників, але і за кількістю обговорюваних тем.

Організатор події, компанія Smile-Expo, вже не перший рік проводить заходи з циклу Blockchain & Bitcoin Conference по всьому світу: в Празі, Талліні, Москві, Санкт-Петербурзі, Стокгольмі та Алмати.

Blockchain & Bitcoin Conference Kiev об'єднає українських та міжнародних експертів, девелоперів, інвесторів і засновників блокчейн-стартапів.

Цього року конференція буде розділена на три потоки:

1. Фінанси, бізнес, законодавство: застосування блокчейна в Fintech, GovTech, бізнесі і соціальних проектах. Законодавче регулювання криптовалюти в Україні та інших країнах.

2. Розробка: відомі програмісти обговорять реалізацію смарт-контрактів, розберуть технічні питання і розкажуть про типові помилки і слабкі місця.

3. ICO, практичний досвід: історії успіху інвесторів, які вклали кошти в ICO, і ініціаторів успішних краудсейлов. Слухачі потоку дізнаються, як вибрати проект для інвестування, як регулюються ICO в різних юрисдикціях, а також які ризики несуть інвестори і організатори ICO.

В рамках заходу також відбудеться виставка ПО і устаткування для криптоіндустрії. На майданчику будуть представлені обладнання для майнінгу, криптовалютні гаманці, платформи для трейдингу і краудфандінга і інші сервіси на базі блокчейна.

Всього очікується понад 1000 відвідувачів з України, країн СНД, Європи та США.

Детальна інформація про конференцію та реєстрація - на сайті Blockchain & Bitcoin Conference Kiev

 

Переглядів: 161 | | Теги: Блокчейн, конференція, Київ | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar