Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Bitwage запускає нову функціональність для європейських клієнтів
03:40
Bitwage запускає нову функціональність для європейських клієнтів

Компанія Bitwage, що спеціалізується на переказах заробленої плати в біткойнах, оголосила про запуск унікальних номерів міжнародних банківських рахунків (IBAN) для людей, які отримують заробітну плату в Європейському союзі (ЄС).

Наявні переваги унікальності IBAN

IBAN (International bank account number) - це формат облікового запису, узгоджений на міжнародному рівні, який містить інформацію про те, до якого банку належить обліковий запис.
Спочатку прийнятий Європейським комітетом по банківським стандартам (ECBS), а потім в якості міжнародного стандарту компанією Bitwage для запуску нових функціональних можливостей для європейських споживачів, в даний час він використовується в більшості європейських країн, а також у багатьох інших за межами Європи.
 

«Службовці ЄС отримують всю зарплату на єдиний банківський рахунок, - пояснюють представники Bitwage. - На відміну від США, де службовці мають можливість розділити свою заробітну плату на кілька рахунків ».

З запуском унікальних кодів IBAN для користувачів, які отримують заробітну плату в ЄС, вони отримують можливість прямого депозиту в будь-який гаманець за своїм вибором і позбавляються від необхідності чекати, поки Bitwage обробить платіжні відомості, отримані від роботодавців, щоб дізнатися, чи отримані гроші.
Крім того, коли у відомості про заробітну плату міститься неоднозначна інформація (наприклад, адреса, яка не повністю відповідає записам службовця), платіж більше не буде піддаватися перевірці з боку Bitwage, при якій необхідно завантажувати особисту інформацію одержувача, щоб довести приналежність коштів конкретній особі, що призводило до затримок виплат.
 

«Унікальні коди IBAN будуть автоматично надані всім користувачам Bitwage Premium в ЄС. Інші користувачі з щомісячними обсягами транзакцій, що перевищують 1 999 євро, також можуть скористатися цією послугою », - повідомляють представники компанії.

За даними Bitwage, вона обслуговує понад 10500 користувачів і вже опрацювала близько 18.3 млн міжнародних виплат. Для виплати зарплат своїм співробітникам послугами компанії користуються Google, Airbnb, Facebook, Uber, Всесвітня організація охорони здоров'я і Upwork - компанія, що пропонує глобальну площадку з пошуку роботи.

 

джерело

Переглядів: 165 | | Теги: Bitwage, IBAN, Біткойн, ЄС | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar