Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Bitmonsters запускає платіжний шлюз "Безмежні платежі
22:06
Bitmonsters запускає платіжний шлюз "Безмежні платежі

Український біткойн-обмінник Bitmonsters запускає платіжний шлюз "Безмежні платежі", який дозволить приймати безпечні криптовалютні транзакції в будь-якій точці світу. 
За їхніми словами, новий проект крім низької комісії за транзакції і незалежності від коливань курсу національної валюти дозволить виключити шахрайські дії з боку покупця.

"Платіжний шлюз орієнтований на створення в мережі блокчейн унікальних адрес для кожної одиниці товару, а також на відкритість і безпеку всіх фінансових транзакцій. Всі операції щодо поводження з криптовалютою проводить безпосередньо сам власник шлюзу. Розрахунок з клієнтом шлюзу за товари відбувається будь-яким зручним способом за попередньою домовленістю. Крім того, передбачена можливість повної автоматизації всіх стадій процесу ", - відзначили творці проекту.

Продукт передбачається інтегрувати за трьома напрямками: в онлайн-та офлайн-системи, а також в сферу збору пожертвувань.

Відзначимо, що з лютого по серпень 2017 року, платформа проходила тестування в мережі магазинів "Цитрус".

"Зараз команда проекту закінчує роботу над повним функціоналом платіжного шлюзу і очікує рішення від Нацбанку України про статус криптовалют і можливості ведення діяльності відповідно до законодавства України", - розповіли в Bitmonsters.

 

джерело
 

Переглядів: 206 | | Теги: Україна, Bitmonsters, обмінник, Біткойн | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar