Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Bitmain повернув користувачеві помилкову комісію в 2.5 BTC
12:33
Bitmain повернув користувачеві помилкову комісію в 2.5 BTC

Один з клієнтів пулу Antpool, що належить компанії Bitmain, нещодавно потрапив в «досить неприємну ситуацію». Користувач випадково відправив 2.5 BTC в якості комісійних за транзакцію, проведену Antpool в блоці за номером 456363. Зневірившись отримати свої кошти назад, користувач звернувся за допомогою до соцмереж.

Після того, як комісійні розподіляються між Майнерами в якості нагороди за блок, можливість їх повернути зводиться до нуля. Проте, керівництво Bitmain вирішило компенсувати втрати користувача за рахунок власних коштів. У відповідь на відправлене в службу підтримки повідомлення про проблему, Bitmain повідомив невдалого клієнта про своє рішення.

Шановний клієнт,

Варто зазначити, що помилка сталася з вашої вини, і ми не несемо за це відповідальності. Оскільки Antpool використовує методи оплати PPS + і PPLNS +, комісія за транзакцію на суму в 2.5 біткойна вже виплачена Майнерам Antpool. Однак, на знак вдячності за вашу підтримку і довіру до Antpool і Bitmain, компанія вирішила відшкодувати Вам збитки.

Сподіваємося, що Ви збережете свою довіру до нас і продовжите заробляти, використовуючи наші технології і ентузіазм.

Помилково надіслані комісії та інші помилки при проведенні платежів в біткойнах стали справжнім кошмаром для багатьох користувачів. Люди все ще сподіваються повернути кошти, відправлені помилково або в результаті помилки, але біткойн транзакції  неповоротні, і повернути помилково відправлені може тільки одержувач транзакції, а надто велику комісію - майнер, який здобув відповідний блок. Саме так і сталося цього разу. У січні цього року хтось випадково заплатив в якості комісійних за транзакцію 50 біткойнів. Швидше за все, відправник переплутав комісію і суму, яку він мав намір витратити.

На думку деяких користувачів, необхідно знайти рішення для повернення помилково відправлених комісійних. При виборі занадто низькою комісії транзакцію можна скасувати і переслати з більш високою комісією. Багато користувачів пропонують Майнерам відхиляти комісію, якщо її розмір занадто великий.

Ось одна з пропозицій, опублікована в соціальних мережах:

«Вузли повинні стежити за тим, щоб комісійні не перевищували розмір найвищої комісії останніх десяти блоків. Якщо розмір комісії значно перевищений, необхідно відправляти повідомлення з проханням підтвердити оплату.

Це не відноситься до Майнерів , оскільки має відбуватися на рівні вузлів і, теоретично, помилкова комісія не повинна йти за межі першого вузла, який повинен її затримати і вимагати від користувача підтвердження правильності суми комісії ».

Багато криптовалютних гаманців за замовчуванням управляють комісіями транзакцій, так що їх користувачам не доводиться про це турбуватися. Також варто відзначити, що відшкодування плати за транзакцію вже мало місце бути, коли три роки тому приватний пул компанії ASICminer повернув клієнту комісію розміром більше 200 BTC.

джерело
 

Переглядів: 114 | | Теги: комісія, помилка, Bitmain, Antpool | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar