Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Біткойн зросте до 1$ мільйону  протягом 5-10 років, каже директор PayPal
06:09
Біткойн зросте до 1$ мільйону  протягом 5-10 років, каже директор PayPal

Венсес Казарес (Wences Casares), генеральний директор криптовалютного гаманця Xapo і член ради директорів PayPal, зробив прогноз щодо вартості біткойна в найближче десятиліття на конференції Consensus 2017, що пройшла днями в Нью-Йорку.

У своїй промові Казарес зазначив, що «у інтернету немає своєї валюти і він відчайдушно потребує її», маючи на увазі під цією валютою біткойн.

«Найбільшою помилкою буде купити більше криптовалюти, ніж ви можете дозволити собі втратити. Також величезною помилкою буде не купувати біткойни зовсім », - сказав він слухачам. «Помістіть 1% свого стану в біткойн і забудьте про нього на 10 років».

Його мова також включала прогноз вартості біткойна, а саме, що вона досягне 1 мільйона доларів менше, ніж через 10 років.

Казарес вже давно займається технічним підприємництвом. Будучи засновником першого в Аргентині інтернет-провайдера, він став одним з ранніх прихильників біткойна. До того, як створити криптовалютний гаманець Xapo, він заснував роздрібний банк в Бразилії. На початку 2016 року Казарес приєднався до ради директорів PayPal, а компанія в свою чергу назвала його «визнаним лідером в області криптовалютних платежів».

Прогноз Казарес на поточний момент є одним з найбільш оптимістичних думок з приводу ціни біткойна. Його наздоганяють тільки більш ранні передбачення інвестора Snapchat Джеремі Лью (Jeremy Liew) і глави Blockchain - Пітера Сміта (Peter Smith), які спрогнозували, що до 2030 року вартість біткойна досягне 500 000 доларів.

Поки природно не ясно, чи збудеться хоч один з прогнозів. Одне з останніх прогнозів, зроблених датським банком Saxo в кінці 2016 року, не так давно стала реальністю - ціна на біткойна зросла на 165% і досягла 2 000 доларів минулої п'ятниці.

 

джерело

Переглядів: 174 | | Теги: прогноз, PayPal, Wences Caesars, Біткойн | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar