Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Біткойн вдруге в цьому році подолав позначку 1000 доларів
12:24
Біткойн вдруге в цьому році подолав позначку 1000 доларів


2.02.2017 курс біткойна вдруге в цьому році подолав позначку 1000 доларів після тривалої корекції, в результаті якої ціна падала до 750 $. Падіння було викликано повідомленнями про те, що Народний Банк Китаю займається розслідуванням діяльності китайських кріптовалютних бірж і має намір ввести обмеження в їх роботу.
Після того, як біржі виконали вимоги регулятора, тобто скасували маржинальну торгівлю, а також були змушені ввести торговельні комісії, інших обмежувальних заходів з боку НБК не було, що вселило в трейдерів оптимізм, і ціна знову пішла вгору, незважаючи на більш ніж десятикратне падіння обсягів торгівлі на трьох найбільших біржах Китаю.
Додатковими факторами для росту ціни продовжують залишатися поглиблення економічної кризи в Китаї і політична нестабільність в Європі і США після вступу на посаду президента США Дональда Трампа Все це змушує інвесторів перекладати частину коштів в безпечні активи-притулки, а біткойн вже декілька років вважається одним з них.
$IMAGE2$
Поштовхом для зростання в останні два дні, який привів до чергового прориву "круглої" цифри 1000 $, стало рішення Ради ФРС залишити базову процентну ставку без змін, прийняте на засіданні 1 лютого. В результаті долар почав дешевшати по відношенню до більшості валют і товарів, у тому числі і до біткойна.
При цьому, не дивлячись на істотне зростання, обсяги торгівлі продовжують залишатися невеликими, що вказує на тонкий ринок, і це може означати наближення чергової корекції. Так як в найближчі дні не очікується значних подій, на ціну будуть в основному впливати спекулятивні очікування, які вже багато разів приводили до сильних рухів курсу. Однак, найбільш ймовірно, що вони почнуться вже наступного тижня.

джерело

Переглядів: 86 | | Рейтинг: 4.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar