Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Біткойн в 2017: хеджування девальвації на ринках, що розвиваються
11:12
Біткойн в 2017: хеджування девальвації на ринках, що розвиваються


Вінні Лінг - генеральний директор стартапу Civic і засновник мобільної платформи подарункових карт Gyft. Лінг надав огляд останніх результатів розвитку біткойна і передбачив, що до кінця року біткойн виросте до $ 1 000, а до 2018 року - до $ 3 000.
З моменту написання «Пробудження біткойна» в квітні, біткойн виріс з $ 400 до рівня $ 1000.. Це відбулося вперше з 2013 року. Але необхідно повідомити про інше історичну подію - ринкова капіталізація біткоіни перейшла позначку в $ 15 млрд.
Зростання цін в кінці 2016 року

Біткойн виступив добре протягом останнього місяця з двох основних причин:
По-перше, через макроекономічних чинників: демонетизації в таких країнах, як Індія і Венесуела, геополітичне занепокоєння з приводу перемоги Трампа і головний, але найбільш недооцінений фактор - недавнє збільшення ставки ФРС, яке чинить тиск на валюти ринків, що розвиваються, зміцнює долар і створює сплеск на біржах форекс / BTC. У свою чергу, це створює додаткові покупки і підвищення попиту на біткойни, так як валютне хеджування здійснюється, в основному, за межами США.
По-друге, після пробиття позначки $ 800, з'явився розрив поставки між $ 800 і $ 900 (тобто, було мало продавців). Це викликало ефективний короткий стиск і різко підштовхнуло ціну вище $ 900.
Швидше за все, ми перейдемо в потенційно короткий період консолідації навколо ціни, близької до $ 900, перш ніж вона остаточно досягне чотиризначного числа. Можливо, станеться один-два стрибка ціни до $ 950, а потім ціна опуститься назад до $ 800-900.
"В кінці року також існує вплив фіксації прибутку близько 31 грудня, але я не очікую, що це сильно змінить зазначені діапазони."


Зростання доларових процентних ставок

По суті, чим вище ставки, тим вище попит на біткойни. Золото з історичних причин виступало у вигляді стандарту (за часів криз і т.д.), як товар для збереження вартості на випадок економічного колапсу. Це часто супроводжується періодом низьких процентних ставок, а потім інфляцією, яка поки що не проявляється в США через кількісного пом'якшення.
В результаті, золото як і раніше переоцінюється, особливо якщо ФРС продовжить підвищувати ставки. Біткойн буде рости разом з підвищенням процентних ставок, оскільки на відміну від золота, вартість капіталу біткойна надалі зростатиме.
Коли ФРС підвищує ставки, валюти країн, що розвиваються девальвують, що підвищує ефективну ціну біткоіни для людей на цих ринках, створюючи більше вартості капіталу їх біткойна і підвищуючи на нього попит.
Це відбувається тому, що вартість Майнінг біткойна приблизно однакова (ціна на електроенергію) в будь-якій країні світу, так як це товар, яким можна вільно торгувати через глобальні ринки (виробничі витрати праці не мають відношення до біткойна, на відміну від золота).
Якщо ваша валюта девальвує, вам варто заробити або купити біткоіни. Ринок не переживає про стан вашої валюти.
Контраргументи

Деякі стверджують, що біткойни не забезпечить дохід, який може дати золото і, отже, може піддаватися того ж цінового тиску, яке впливає на дорогоцінні метали після збільшення процентних ставок. Але реальність така, що поточна ринкова капіталізація біткойна незначна в порівнянні з золотом. Але в майбутньому це може змінитися.
Для розширення грошово-кредитної політики ФРС, світ повинен залишатися на доларовому борговому гачку. При підвищенні ставки, суб'єкти (корпорації або уряду) повинні здійснювати платежі по процентних ставках в доларах США, і для виконання цього необхідно продавати місцеву валюту. Це, в свою чергу, додатково послаблює місцеву валюту - ефективні спроби закрити коротку позицію в доларах на регулярній основі.
Це понад будь-якого розкручування позицій керрі-трейда, які більш не вигідні через високі доларових витрат. Суть в тому, що підвищення процентних ставок призводить до девальвації іноземної валюти і зміцненню долара. Це особливо помітно в тих країнах, де люди з доходами в місцевій валюті виплачують доларові борги без достатнього доходу в доларах.
Біткойн вже створює торговельні пари з місцевими валютами, що робить його набагато більш привабливим і фактично збільшує попит через висхідний цінового імпульсу в тих валютах, які створюють додатковий попит на біткойни.
3000 $ ще попереду

Без сумніву, в наступному році біткойн буде рости і далі - цілком імовірна ціна до $ 3000. Останній стрибок цін у 2013 році до $ тисячі двісті п'ятьдесят п'ять можна назвати «ірраціональним достатком», схожим на пік міхура доткомів - малоймовірно, що така ситуація повториться. Попередній максимум був досягнутий біткойном більше трьох років тому, але з тих пір багато чого змінилося.


2017 рік для біткойну

Думаючи про майбутнє, ми можемо очікувати досить низьку волатильність біткойна, стійкі темпи зростання, більш широкі варіанти використання додатків для біткойна, а також прийняття Segregated Witness для масштабування.
Крім того, цілком імовірно, що уряд буде спонсорувати або хоча б схвалить роботу компаній, пов'язаних з біткойнами, і можливо, що уряд буде купувати біткойни або навіть інвестувати в манйнінгові компанії.
Також необхідно враховувати потенційні репресивні заходи по відношенню до біткойна в деяких країнах, через відтік капіталу або втрати валютного контролю. Але це тільки підвищить ціну біткоіни на чорних ринках. Це, в свою чергу, може привести до підвищення ціни на біткойна і в парі з іншими валютами, від 4 до 7 разів, але в якості орієнтира варто використовувати пару BTC / USD.
Для повного прийняття біткойна має пройти ще якийсь час, тому навряд чи в наступному році ми побачимо масове прийняття біткойна в якості валюти для середньостатистичного споживача.

джерело

Переглядів: 131 | | Теги: 2016 огляд, ціни, Bitcoin | Рейтинг: 4.5/2
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar