Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Біткойн і Dash скоро  з'являться в 80% платіжних терміналів України
11:27
Біткойн і Dash скоро  з'являться в 80% платіжних терміналів України

Проект, спрямований на впровадження платежів за допомогою Біткойна і Dash в секторі роздрібної торгівлі України, залучив понад 20 000 $.

Пропозиція на платформі Dash Central, яка поки не має назви, на даний момент має в своєму розпорядженні 255 DASH (21500 $), а також угоди з виробниками програмних клієнтів, які і дозволять здійснювати дані платежі.

У звіті про виконану роботу розробники вказали, що Україні необхідна альтернативна схема оплат, оскільки вже існуючі оператори, наприклад, Bitpay не кращим чином підходять для фінансових рішень серед продавців.

"Проблема в тому, що в ньому підтримується досить обмежене число фіатних валют", пишуть розробники.

Продовольчий і готельний сектори стоять в перших рядах на випробування такого нововведення: дві мережі ресторанів вже готові випробувати цей пілотний проект.

Транзакції будуть миттєвими, завдяки API місцевої української біржі Forksale, яка поки перебуває в розробці.

Поширення цієї системи платежів стане можливо завдяки партнерству з компанією Profit Solutions, яка є оператором платіжних терміналів, що займає, на даний момент, близько 80% ринку.

"Все це означає, що ресторанний бізнес - це просто верхівка айсберга, інтеграція може бути набагато більшою, особливо від цього виграє мережу Dash, оскільки багато функцій будуть доступні виключно в Dash", - продовжив він.

Проект ставить перед собою амбітні цілі, час випуску перших версій повноцінного продукту для практичного користування оцінюють в три місяці.

 

джерело 

Переглядів: 203 | | Теги: Україна, Платіжні термінали, Dash, Біткойн | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar