Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Біткойн готовий встановити новий історичний максимум
07:36
Біткойн готовий встановити новий історичний максимум

Через більш ніж три роки після рекордів кінця 2013 року, курс біткойна повернувся на раніше залишені рубежі і готовий підкорювати нові висоти. За минулі роки криптовалюта зміцнила свої позиції в світі і навіть найбільші економіки світу готові прийняти її існування. І якщо в 2013 році ривок вгору був продиктований спекулятивними очікуваннями і роботою біржових ботів то зараз біткойн впевнено рухається вгору, незважаючи на протидію таких великих фінансових інститутів, як Народний Банк Китаю.

Встановити єдиний максимум 2013 року досить складно - вже тоді існувало кілька великих бірж, на яких ціна біткойна могла відрізнятися на кілька відсотків через труднощі арбітражу. Єдиного індексу, яким би довіряли всі, не існувало і не існує до цих пір. Тому і новий максимум встановлюється, по суті, на кожній біржі окремо.

Довгий час історичним рекордом ціни біткойна вважалася цифра тисяча двісті сорок одна $, встановлена ​​на біржі MtGox. Однак, після закриття біржі і розслідування її діяльності її показники були повсюдно виключені з розрахунків. І тепер, в основному, робиться порівняння з найбільшим на той момент доларових бірж: Bitstamp (1163 $), BTC-e (1096 $) і Bitfinex (одна тисяча сто сімдесят п'ять $).

Сьогодні всі ці цифри на всіх трьох біржах були впевнено подолані: на момент публікації, на Bitstamp показаний максимум 1178 $, на BTC-e 1137 $, а на Bitfinex - 1183 $. Втім, і ці цифри ще не межа, тому що рух вгору триває.

Найближчими великими подіями, які можуть вплинути на ціну біткойна в середньостроковій перспективі, є рішення SEC за твердженням першого Bitcoin ETF, прояснення ситуації з регулюванням криптовалюта в Китаї, а також набуття чинності пакету законів по криптовалюті в Японії.

Переглядів: 180 | | Теги: біржа, рекорд, Біткойн | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar