Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Біткойн-біржа BTCC розповсюдила заяву в зв'язку з перевіркою її діяльності
16:29
Біткойн-біржа BTCC розповсюдила заяву в зв'язку з перевіркою її діяльності


Біткойн-біржа BTCC підтвердила початок перевірки її діяльності фінансовими регуляторами, пояснивши, що мова йде про продовження розпочатих минулого тижня дискусій. На роботу самої біржі це ніяк не впливає, йдеться в заяві BTCC.

«11 січня 2017 року група регуляторів, що представляють шанхайське відділення Народного банку Китаю, Шанхайське бюро фінансів та інші урядові установи відвідала офіс BTCC. Під час зустрічі ми продовжили попередні дискусії, розповівши подробиці нашої бізнес-моделі і здійснюваних операцій. Додаткові зустрічі повинні відбутися на цьому тижні ».

«Всі операції на BTCC протікають в нормальному режимі, і ми продовжуємо роботу з регуляторами з метою дотримання чинного законодавства. Одночасно з цим ми закликаємо клієнтів проявлятися розсудливість і обережність відносно новинних повідомлень, які спекулюють навколо цього візиту і проводяться дискусій », - йдеться в заяві біржі.
У коментарі агентству Reuters CEO BTCC Боббі Лі висловив упевненість, що біржа веде свою діяльність у відповідності з усіма правилами.

«Ми переконані, що повністю дотримуємося всіх існуючих правил і положення, необхідні для роботи біткойн-біржі в Китаї. Я не став би називати це розслідуванням. Регулятори активно працюють з нами і хочуть більше дізнатися про нашу бізнес-моделі і самої індустрії. Ми провели дуже плідну зустріч », - сказав Боббі Лі.
Одночасно з цим з'явилися коментарі та Народного банку Китаю. Як наголошується в заяві регулятора, сьогоднішній візит в офіс BTCC був присвячений перевірці того, наскільки діяльність біржі відповідає заявленим цілям. Також була проведена перевірка можливого здійснення незаконних платежів і маніпулювання ринком, а також дотримання положень про боротьбу з відмиванням грошей.

Тим часом стало відомо, що аналогічні візити були здійснені в офіси базуються в Пекіні бірж OKCoin і Huobi.

Представники Huobi, проте, відмовилися від коментарів, в той час в OKCoin заявили, що платформа працює в нормальному режимі і активно співпрацює з владою.

Нагадаємо, про початок перевірки діяльності BTCC стало відомо  сьогодні вранці. Новина миттєво привела до різкого зниження курсу біткойна, і наступне заяву біржі поки її зупинити не змогло.

Якщо на якомусь етапі криптовалюта зупинилася на рівні в $ 850 і потім ще трохи піднялася, незабаром наспів ще один спад. В окремі моменти курс біткойна опускався нижче $ 800, і в цілому за останні кілька годин криптовалюта втратила у вартості близько 12%.

Про серії зустрічей, проведених Народним банком Китаю з представниками BTCC, OKCoin і Huobi, стало відомо минулого тижня. У їх ході регулятор звернув увагу на те, що в Китаї біткойн вважається віртуальним товаром і не має легального статусу валюти. У зв'язку з цим НБК закликав користувачів з обережністю підходити до питання інвестицій в криптовалюту, усвідомлюючи всі ризики і можливі наслідки.

Напередодні в ряді місцевих ЗМІ з'явилися непідтверджені повідомлення про те, що в Китаї може бути створений окремий орган для регулювання кріптовалютного бізнесу, а також запущена спеціальна платформа, основним завданням якої стане захист інвесторів.

Незабаром після цього з'явилися коментарі BTCC і OKCoin - керівництво бірж заявило про те, що уряду країни необхідно прийняти більш ясні правила регулювання криптовалютного бізнесу. На їхню думку, це захистить як компанії, так і їх клієнтів.

Переглядів: 130 | | Теги: біржі, ціна біткойна, BTCC, Китай, huobi, okcoin | Рейтинг: 3.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar