Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Біткойн-біржа Unocoin API випустила для залучення іноземного бізнесу на індійський ринок криптовалют
09:26
Біткойн-біржа Unocoin API випустила для залучення іноземного бізнесу на індійський ринок криптовалют

Найбільша біткойн-платформа Індії Unocoin оголосила про створення нового API, який дозволить компаніям усього світу вийти на індійський біткойн-ринок.

Щомісяця через Unocoin проходять сотні тисяч транзакцій загальним обсягом до 200 млн рупій.

Створений Unocoin API дозволить компаніям і приватним особам в будь-якій точці світу торгувати цифровими валютами на індійському ринку. Крім того, API пропонує ряд додаткових функцій, включаючи біржові зведення і оповіщення про транзакції.

На основі API вже створено КСН-додаток, також готується до виходу додаток для пристроїв на Android.

Одночасно з цим Unocoin повідомила про тісну співпрацю з відомим блокчейн-стартапом Blockstream. Використовуючи розроблене Blockstream додаток Liquid разом з власним API, Unocoin пропонує своїм клієнтам більш швидкі і дешеві грошові перекази.

Ця технологія вже використовується канадською компанією Paycase.

«Наша співпраця з Unocoin говорить про повне взаєморозуміння і обопільного бажання вивести на масовий ринок біткоіни і міжнародні перекази, здійснювані за допомогою технології блокчейн», - сказав співзасновник і генеральний директор Paycase Вайнберг Джозеф.
Індійський ринок цифрових валют вважається одним з потенційно найбільших в світі, демонструючи останнім часом стійке зростання.

Нагадаємо, у вересні біржа Unocoin оголосила про отримання фінансування на $ 1,5 млн як від місцевих інвесторів, так і від таких відомих гравців, як BoostVC, BnkToTheFuture, цифрова валюта Група та FundersClub.

джерело:forklog.com

Переглядів: 124 | | Теги: API, blockstream, індія, Unocoin | Рейтинг: 4.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar