Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » bitFlyer і Poloniex очолили рейтинг криптовалютних бірж на тлі падіння торгів в Китаї
10:20
bitFlyer і Poloniex очолили рейтинг криптовалютних бірж на тлі падіння торгів в Китаї


За останні кілька днів обсяги торгів на криптовалютних біржах Китаю різко знизилися в зв'язку з зупинкою маржинальних торгів. Це призвело до зміни обсягів угод на інших біржах і зміни лідерів ринку.

 

Ринок показує всі ознаки того, що тренд на зниження обсягів збережеться і далі. Як заявив прес-секретар біржі Huobi Сюй Цин, нові правила сильно позначилися на роботі біржі.

«Падіння обсягів почалося відразу ж після введення комісійних зборів за транзакції», - зазначив він.
При цьому загальне падіння вплинуло навіть на біржі, зареєстровані за межами Китаю. Як пише Coindesk, за останні сім днів обсяг торгів на гонконзькій біржі Bitfinex знизився більш ніж на 30%.

Одночасно з цим трейдери відзначили той факт, що ряд гравців відмовився від криптовалютних активів на користь традиційних інструментів. Зокрема, це підтвердив менеджер позабіржовий торгової площадки Richfund Кон Гао. Все це призвело до того, що китайські біржі втратили свої позиції на ринку, опустившись вниз десятки лідерів.

З іншого боку, аналітики вважають, що останні події покажуть справжні обсяги біткойн-торгів на ринку Китаю.

«Я думаю, багато хто здивувався тому, що реальні обсяги торгів набагато нижче, ніж всі вважали», - каже СОО платформи Whaleclub Петар Жівковскі.
Примітно, що курс біткойна відреагував на ці події невеликим зростанням, піднявшись на 2,8%. На момент публікації курс становить близько $ 919.

джерело

Переглядів: 155 | | Теги: рейтинг, біржі, BitFlyer, Китай, Poloniex | Рейтинг: 4.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar