Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Bitfinex погасила заборгованість за злом 2 серпня 2016 року
07:56
Bitfinex погасила заборгованість за злом 2 серпня 2016 року


Кріптовалютна біржа Bitfinex заявила про повний викуп всіх токенов BFX, випущених незабаром після злому і крадіжки майже 120 000 BTC, що відбулися 2 серпня 2016 року. Таким чином, всього за вісім місяців біржа повністю погасила заборгованість перед своїми клієнтами. Це перший в історії криптовалют випадок, коли біржа після злому зуміла не тільки продовжити роботу, але і розрахуватися з боргами. Безумовно, це підтримає репутацію як самої Bitfinex, так і криптовалюти в цілому.
Згідно із заявою біржі, до такого швидкого закриття боргу привели відразу кілька факторів:
великі обсяги конвертації BFX в акції біржі;
рекордні обсяги торгівлі в березні;
рішення зменшити резерви біржі на користь погашення заборгованості.
Операція з викупу BFX була проведена о 20:00 UTC 3 квітня (22:00 за київським часом), протягом приблизно півгодини. Були зупинені всі торги по парам за участю BFX, включаючи маржинальні позиції і відкриті P2P кредити, і були скасовані всі ордери по цим токенам. Після цього, відбулася примусова конвертація по курсу 1 BFX = 1 USD, після чого на баланси користувачів були зараховані відповідні суми в доларах США.
По завершенню цієї операції, токени BFX були виключені з лістингу на біржі. За всіма іншими парам торгівля тривала без перерв в звичайному режимі.
Біржа дякує всім своїм трейдерам і співтовариству за підтримку, завдяки якій вдалося розрахуватися із заборгованістю за такий короткий час - в середньому, біржа гасила по 9 мільйонів доларів в місяць. Нагадаємо, що власник колишньої біржі Cryptsy, Поль Вернон, в аналогічній ситуації вважав за краще зникнути з 5 мільйонами доларів.
Зрозуміло, насправді у Bitfinex не все було так гладко: по-перше, значна (але не опублікована) частина BFX була сконвертована в акції біржі, також з розрахунку 1 BFX за 1 долар. Таким чином, клієнти і сторонні інвестори стали співвласниками біржі і взяли на себе частину боргового навантаження. По-друге, біржа "геніально" зіграла на психології трейдерів, відкривши торгівлю BFX за долари і біткойни. Пристойну частину боргу списали собі "песимісти", які не повірили в можливість відновлення і продали свої BFX при першій же можливості, за ціною в кілька разів нижче номіналу. І, нарешті, частина токенів біржі просто отримала за рахунок торгових комісій по парам з BFX - втім, ця цифра, ймовірно, невелика і складає кілька сотень тисяч токенів.

джерело

Переглядів: 135 | | Теги: bitfinex, злом, борг | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar