Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Bitcoin Unlimited: Майнери повинні впливати на майбутнє біткойна
07:26
Bitcoin Unlimited: Майнери повинні впливати на майбутнє біткойна

Незважаючи на зростаючі побоювання щодо того, що мережа біткойна може незабаром зазнати небезпечного оновленню протоколу, представники Bitcoin Unlimited спростували побоювання щодо того, що це може підірвати ринок біткойна.

«Ми в Bitcoin Unlimited працюємо над поліпшенням захищеності мережі біткойна за допомогою подальшої децентралізації. Це має на увазі усунення централізованого планування з використанням економіки розміру блоку ».

«У малоймовірному випадку з розгалуженням блокчейна на два ланцюги нас не дуже турбує те, що біржі вирішать додати два тікера, однак ми переконливо рекомендуємо, щоб вони дотримувалися так званий Nakamoto Consensus, згідно з яким ланцюг з перевагою в доказі роботи (потужностях хешування) - це біткойни (BTC або XBT). Ми раді, що біржі підготовлені до хардфорку - це призведе до того, що ринок вирішить, який біткойн буде найкориснішим і, отже, цінним в довгостроковій перспективі »- повідомляють розробники Bitcoin Unlimited.

Цьому передувала спільна заява, зроблена18 провідними криптовалютними біржами про подальші дії в разі хардфорка мережі біткойна з розгалуженням блокчейна на два ланцюги. Біржі підкреслили, що не можуть «чекати переможця», з огляду на тиск цілодобового ринку.

Так, при реалізації хардфорка, вони збираються додати Bitcoin Unlimited як окремий актив під тікером BTU або XBU, при цьому мережа, що підтримує Bitcoin Core, у більшості з них залишиться під тікером BTC. Одним з винятків стала Bitfinex, яка планує розділити BTC на два рівноправних активу - BCC (Core) і BCU (Unlimited), ціна яких буде визначатися ринком.

Дебати на цю тему зачіпають не тільки технічні розбіжності про підвищення продуктивності мережі, а й ідеологічні переваги, що лежать в основі такого рішення - зокрема, незгоду щодо того, хто має повноваження для забезпечення будь-якого консенсусу по параметрам проекту.

Представники Bitcoin Unlimited стверджують, що, оскільки Майнери забезпечують безпеку блокчейна, вони повинні прийняти рішення про розмір блоку:

«Біткойн визначається ланцюжком дійсних транзакцій з доказом роботи», - заявив один з розробників Bitcoin Unlimited Пітер Різа (Peter Rizun).

Однак, на думку інвестора і євангеліста біткойна Роджера Вера (Roger Ver), якщо більшість великих Майнерів віддадуть перевагу «новому блокчейну», гаманці, біржі та користувачі наслідуватимуть їх приклад:

«Перший блок, розмір якого перевищить 1 МБ, швидше за все, не буде подією», - повідомив він.

Коментарі розробників Bitcoin Unlimited суперечать твердженням команди розробників Bitcoin Core, які заявили, що екосистема біткойна складається з користувачів, обмінників і гаманців, які додають цінність ланцюжку блоків.

Пристрої для Майнінгу, стверджують вони, спочатку були задумані як прості настільні комп'ютери і ніколи не були дійовими особами, які впливали на прийняття рішень чи диктували напрям технології.

Самі Майнери не коментують своє бачення подій. Засновник пулу ViaBTC хайп Янг (Haipo Yang) повідомляє, що провідні Майнери знаходяться «в режимі очікування», однак зараз більшість з них розглядають альтернативні програмні засоби.

На сьогоднішній день кілька найбільших пулів в мережі біткойна - зокрема, Antpool, що належить компанії Bitmain - висловили бажання голосувати за збільшення розміру блоку. Це, в свою чергу, чинить тиск на інших китайських Майнерів, оскільки Bitmain залишається одним з найбільших постачальників обладнання для Майнінгу.

Драматизм ситуації додає той факт, що з моменту запуску своєї кампанії Bitcoin Unlimited допустила дві помітні помилки в ПЗ, спонукавши співтовариство до обговорення можливостей цієї групи для задоволення потреб ринку.

джерело

Переглядів: 191 | | Теги: майнери, біржа, хардфорк, Біткойн | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar