Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Баррі Зільберт створює траст Ethereum Classic
09:48
Баррі Зільберт створює траст Ethereum Classic

Відомий інвестор в біткойн і блокчейн, Баррі Зільберт, збирається запустити трастовий фонд Ethereum Classic вже в кінці цього місяця. Новий фонд буде багато в чому схожий на попереднє творіння Зільберта - Інвестиційний трастовий фонд біткойна (Bitcoin Investment Trust).

З метою спрощення інвестицій в Ethereum Classic, новий траст буде купувати і зберігати токени Ethereum Classic. Структура готується до запуску інвестиційного фонду Зільберта буде схожа з існуючим BIT, і він буде відкритий тільки для обраних інвесторів, що відповідає певним критеріям.

Свого часу, Ethereum Classic почав дуже добре за рахунок підтримки ентузіастів, і завдяки високому попиту його ціна росла. Однак, потім напруга емоцій почав спадати і почалася традиційна економічна боротьба. Позиція криптовалюти, що увійшла в п'ятірку найпопулярніших, поступово опустилася, і зараз за сумою ринкової капіталізації вона посідає сьоме місце. На даний момент ринкова капіталізація EТC становить близько 120 мільйонів доларів, а в зв'язку з анонсом про наближення запуску нового трасту, у ETC з'явилися шанси підвищити свої позиції. За словами Зільберта, скоро новий траст повинен почати позабіржову торгівлю, подібно інвестиційному трасту біткойн. Рішення створити Ethereum Classic Trust з'явилося під впливом інвестицій, зроблених Зільбертом і його компанією Digital Currency Group в цю криптовалютную платформу.

Судячи з останніх розробок і з огляду на різнобічні інтереси Баррі Зільберта і його інвестиційних груп, в найближчому майбутньому можна очікувати появу  інших інвестиційних трастів, створених на основі інших провідних криптовалют. Що стосується Інвестиційного трасту біткойна , в даний час він очікує рішення щодо внесення в список електронної системи Нью-Йоркської фондової біржі.

Є припущення, що таким трастом після Ethereum Classic буде ZCash, оскільки Зільберт також інвестував в цей проект. А поки криптовалютному співтовариству слід уважно спостерігати за вартістю ETC, так як вона може почати рости слідом за очікуваним підвищенням попиту.

джерело 

Переглядів: 164 | | Теги: Баррі Зільберт, Ethereum, Траст, classic | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar