Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Банки Китаю тестують національну криптовалюту
12:58
Банки Китаю тестують національну криптовалюту

У містах Шеньчжень і Гуйян китайські банки тестують національну криптовалюту ChinaCoin (digital renminbi, RMB), розроблену Народним банком Китаю (PBoC).

Китайська цифрова валюта була створена з метою поліпшення взаємин PBoC з державними і приватними структурами, а також для запобігання операцій, пов'язаних з відмиванням грошей і фінансуванням тероризму. Вона буде перешкоджати фінансовим махінаціям і в цілому дозволить регулятору контролювати потік грошових коштів між банками по всій країні.

RMB включає в себе деякі елементи децентралізованої технології: вона буде використовувати керований розподілений реєстр, в якому тільки певні користувачі можуть отримати доступ до певних частин системи. Головна її відмінність від загальнодоступного аналога - біткойна - полягає в тому, що китайська криптовалюта повністю контролюється урядом країни.

Незважаючи на те, що китайські ЗМІ розповідають про плюси використання RMB - прозорості, ефективності, фінансової конфіденційності громадян, її використовують - експерти повідомляють, що буде потрібно близько десяти років для того, щоб отримати інфраструктуру, яка дозволить повною мірою скористатися перевагами національної цифрової валюти

джерело
 

Переглядів: 173 | | Теги: Китай, Криптовалюта, RMB | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar