Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Багатьом до вподоби ідея про пенсійні накопичення в біткойнах
09:07
Багатьом до вподоби ідея про пенсійні накопичення в біткойнах


Не так давно біткойн вперше перевершив за вартістю тройську унцію золота. На цьому тлі все важливішими стають його дефляційні характеристики, оскільки в Сполучених Штатах і Європі знову відчувається наближення інфляції. В результаті, багато всерйоз починають замислюватися про те, щоб перевести свої пенсійні накопичення в біткойни.

Планування пенсії в біткойнах 

Ідея перевести пенсію в біткойни не нова. Користувачі криптовалютних форумів обговорюють це питання досить давно. Дуже часто в таких дискусіях виникає питання: яка кількість біткойнів необхідно для безбідного життя на пенсії?

Так, в квітні 2014 року один з користувачів криптовалютного форуму на ім'я Alley запитав: «Скільки біткойнів мені знадобиться, щоб вийти на пенсію через 20 років?». На це питання відповів користувач Tron, сказавши, що буде досить двох біткойнів.

Завдяки видатним результатм, які демонструє останнім часом криптовалюта, багато знову стали замислюватися про можливість використовувати біткойн в якості пенсійних накопичень.

У зв'язку з цим користувач Reddit з ім'ям Markb провів ряд розрахунків для обчислення кількості необхідних для пенсії біткойнів. Ось, наприклад, одне з його припущень:

«Щорічно ціна біткойна збільшується вдвічі, і дійде до 1 мільйона доларів, а для життя на пенсії потрібно 32 тисячі доларів на рік».

З розрахунками Markb можна ознайомитись  тут.

Звичайно, як і з будь-яким іншим пенсійним планом, для початку необхідно ретельно вивчити основи активу, в нашому випадку біткойн , і диверсифікувати пенсійні накопичення.

Наближення інфляції

Інфляція становить великий ризик для будь-якої стратегії пенсійних накопичень. Тривалість пенсійного віку збільшується, а небезпека того, що інфляція з'їсть всі їх накопичення, підвищується з кожним роком.

На жаль, останнім часом значення коефіцієнта інфляції росте, і все вказує на те, що вона знову починає проникати в США і Єврозони.

У лютому 2017 року інфляція в Європі досягла 2%. За інформацією BBC, цей відсоток перевищив прогнози Центробанку. У Сполучених Штатах в січні 2017 року рівень інфляції в порівнянні з аналогічним періодом минулого року виріс до 2.5%, що також перевищило ринкові очікування.

Ще неприємніші справи для тих хто йде на пенсію в країнах на зразок Венесуели і Судану, де темп інфляції в 2016 році склав 475 і 476% відповідно.

Біткойн не схильний до інфляції

Основною якістю, яка робить криптовалюту унікальною і найбільш підходячою для пенсійних накопичень, є дефляційний характер біткойна. І дійсно, для країн з гіперінфляцією біткойн може стати справжнім порятунком.

Біткойн ефективний як інструмент пом'якшення ризику інфляції просто тому, що його емісія ніколи не перевищить 21 мільйон монет. Ця кількість буде досягнуто до 2140 року, коли буде створений останній біткойн. 

Антиінфляційні характеристики біткойна очевидні. З моменту появи концепції в 2008 році, коли Сатосі Накамото опублікував White paper під назвою «біткойн : пірінгова система електронної готівки», і вперше в 2010-му, вартість криптовалюти виросла в тисячі разів.

Дивно спостерігати, як сильно збільшилася ціна біткойна в порівнянні з найвідомішою з перших комерційних транзакцій, коли в травні 2010 року один з користувачів криптовалютного форуму заплатив 10 000 біткойнів за піцу вартістю в 25 доларів. Зараз 10 000 біткойнів  еквівалентні 12 мільйонам доларів США.

Біткойн стає все стійкішим, сильнішим і популярнішим. Ці якості, в комбінації з опорністю інфляції, продовжать сприяти створенню нових механізмів інвестиції в криптовалютні пенсії, що приверне до вивчення біткойна ще більшу кількість людей.

джерело

Переглядів: 262 | | Теги: пенсія, банк, накопичення, Біткойн | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar