Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Багато майнерів не цікавляться дискусією про розмір блоку біткойна
13:01
Багато майнерів не цікавляться дискусією про розмір блоку біткойна

Значна частина розмов про рішення щодо масштабування мережі біткойна пов'язана з майнерами, однак всупереч загальній думці, багато майнерів не так сильно зацікавлені в цьому питанні.
З початку публічних обговорень, можливість переходу на мережу з великим розміром блоків в більшості випадків не так сприймалася як голосування учасників майнінгової спільноти. Пізніше майнери звинуватили в затримці найбільшого поновлення протоколу біткойна- Segregated Witness.

Різниця між майнерами і пулами

Перш ніж спробувати зрозуміти точку зору майнера біткойна , важливо зрозуміти відмінність між майнером і пулом майнінгу. Індивідуальні майнери об'єднують своє обладнання один з одним. Замість того, щоб отримувати власну нагороду за блок, що трапляється тільки раз на місяць (або рідше), майнери об'єднують потужності і ділять всі нагороди (а іноді і комісії за транзакції) один з одним.

Здебільшого за те, які оновлення протоколу підтримувати, відповідають саме пули майнінгу. Це один з найбільш політизованих аспектів екосистеми біткойна . Наприклад, Bitcoin.com і ViaBTC публічно оголосили про підтримку Bitcoin Unlimited, намагаючись схилити всіх користувачів біткойна до нової мережі з більш гнучким розмірів блоку, в той час як Bitfury і BTCC підтримують Segregated Witness.

Світогляд майнера

За словами колишнього технічного директора китайської криптовалютної біржі і пулу майнінгу BTCC Самсона Моу (Samson Mow), майнери не так зацікавлені в оновленнях протоколу, як багато хто вважає . В першу чергу, їх цікавить одержуваний дохід, а не розвиток мережі.

«В даний момент затримка активації [Segregated Witness] відбувається не з вини Майнерів - у всякому разі, в Китаї, - говорить він, - вони не знають всіх технічних деталей, вони не стежать за всіма розробками і перевагами. Вони просто купують обладнання для майнінгу ».

Моу заявляє, що не оновлюються з різних причин саме майнінгові пули.

«Це більш велике оновлення в порівнянні з іншими версіями, - каже він, - з ним більше складнощів. Саме це я вважаю причиною затримки ».

Моу також згадує про наявність політичного аспекту, саме тому йому більш цікава ідея активуючого користувачами софтфорка.

Зростаюча ціна біткойна всіх заспокоїла

Відомий китайський майнер і інвестор Чандлер Го (Chandler Guo) відзначає, що відсутність руху (коли люди не говорять, а діють) в екосистемі біткойна може бути викликано зростанням його ціни.

«Всі два мільйони користувачів зараз - королі світу, - говорить Го, - чому вони довіряють? Доказу роботи і блокчейну. Чому серед цих двох мільйонів користувачів немає війни? Ціна в 1000 доларів їх цілком влаштовує. Коли нам чекати конфлікту? Коли ціна біткойна впаде до 200 доларів ».

І хоча слова Го відносяться до користувачів, теж саме можна сказати і про майнерів. Зрештою, ціна біткойна продовжує зростати, так навіщо нагнітати ситуацію?

Тобто для того, щоб прийняти рішення, кріптовалютной спільноті необхідний якийсь поштовх.

Скажімо, таким поштовхом могло б стати недавнє оголошення трьох найбільших китайських бірж - OKCoin, Huobi і BTCC - про те, що вони відкладають відновлення виведення біткойна , яке негайно негативно вплинуло на вартість біткойна . Однак, частка китайського ринку вже не така велика, як раніше, і на глобальні ціни думка НБК вже майже не впливає.

Практично однаковими словами біржі заявили, що весь минулий місяць вони активно розвивали і оновлювали свої системи і збираються відновити роботу сервісів з виведення біткойну відразу ж після отримання схвалення з боку регуляторів.

Можливо, що падіння ціни біткойна спонукає, нарешті, майнерів і користувачів перейти від слів до справи. Однак, необхідно визнати, що затримка активації SegWit пов'язана не тільки з інертністю майнерів. Багато великих пулів свідомо підтримують Bitcoin Unlimited і не бояться вносити зміни в свої програми. Так, нещодавно до тестування майнінгу BU приступив найбільший пул мережі - Antpool. За останні дні більше половини видобутих пулом блоком містять мітку підтримки Bitcoin Unlimited.

Фактично, потужності хешування обох сторін зараз зрівнялися. А це означає, що причини протистояння не тільки технічні, але й ідейні та політичні.

джерело
 

Переглядів: 156 | | Теги: Майнінг, пули, Біткойн | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar