Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Австрія отримує свій перший обмінник цифрової валюти Bitcoin Bank
11:39
Австрія отримує свій перший обмінник цифрової валюти Bitcoin Bank


На одній з центральних вулиць столиці Австрії, Відня, відкрився перший в країні пункт обміну біткойнів, що має власний офіс. Обмінний пункт відкритий місцевим криптовалютним стартапом Bit Trust, який займається розвитком і популяризацією криптовалюти в Австрії.
В офісі банку Bitcoin біткойномати встановлені, де клієнти можуть продати або купити біткойни за готівку або за допомогою пластикової карти. крім того, співробітники стартапа надають інформацію про криптовалюту і розповідають про переваги децентралізованих платіжних систем.
Директор BitTrust Магдалена Істбрандт (Магдалена Isbrandt) розповіла в інтерв'ю державній телерадіокомпанії ORF про переваги проведення транзакцій в цифровий валюті:
"Вони набагато швидше і виробляються без участі посередника. Гроші і цінності відправляються безпосередньо від користувача до користувача".
Представник місцевої громади Bitcoin Австрія Андреас Петерсон вважає, що головна перевага криптовалюта - в їх анонімності, так як при покупках за біткойни продавець не отримує ідентифікатора, подібного номера кредитної картки.
Однак, адреса біткойна також може грати роль подібного ідентифікатора, і при сучасних методах відстеження інформації в блокчейні, проведення транзакцій без спеціальних методів анонімізації не можна вважати повністю конфіденційним. А дійсно анонімні криптовалюти все ще не отримали достатнього поширення для того, щоб ними можна було оплачувати покупки в магазинах.
Потрібно відзначити, що незважаючи на гучну назву, Bitcoin Банк - це тільки пункт обміну валют, а не фінансова установа, що має банківську ліцензію. Повноцінні банки, засновані виключно на криптовалюті, все ще залишаються долею майбутнього.

джерело

Переглядів: 142 | | Теги: Австрія, Bitcoin, банк, Bit Trust, цифрова валюта | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar