Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Австралійці оплатили комунальні послуги біткойнами на $ 5 млн
10:55
Австралійці оплатили комунальні послуги біткойнами на $ 5 млн

Австралійський біткойн-стартап Living Room of Satoshi повідомив про те, що його клієнти оплатили комунальні послуги  біткойнами на суму $ 5 млн. Про це пише видання Cryptocoinsnews.

Компанія Living Room of Satoshi ( "Вітальня Сатоши") була створена в 2014 році для надання можливості жителям Австралії оплачувати комунальні послуги цифровими валютами. На сайті стартапу можна побачити, що крім біткойна сервіс приймає і інші криптовалюти, включаючи Ethereum, Dash, Monero, Litecoin, Ethereum Classic.

У перший рік свого існування "Вітальня Сатоши" опрацювала платежів на суму $ 150 000. Рік по тому, в 2015, клієнти компанії оплатили криптовалютою комунальні рахунки вже на суму $ 1 млн. В даний час річний обсяг платежів, що проходять через Living Room of Satoshi становить $ 5 млн . Настільки стрімке зростання популярності стартапу не залишилося непоміченим - в 2015 році компанія отримала премію "Кращий стартап Квінсленда".

Living Room of Satoshi дає можливість оплачувати криптовалютою комунальні послуги, погашати платежі по кредитних картах, оплачувати навчання, послуги зв'язку і навіть платити податки. Нижче наведено спектр послуг стартапу, відсортоване у міру їх популярності:

Також на сайті компанії приведена статистика популярності криптовалют, використовуваних для оплати рахунків:

Як видно з діаграми, абсолютним лідером є біткойн.

Деніел Алексіуц, CEO і співзасновник Living Room of Satoshi, повідомив про зростаючий попит на криптовалюту в Австралії.

"Використання біткойна в Австралії стрімко зростає. Клієнти просять нас розширити спектр послуг і, відповідно, можливості витрачати криптовалюту", - зазначив він.

Також Алексіуц вважає, що використання біткойна відкриває нові, широкі можливості. Наприклад, люди з інших країн можуть підтримувати своїх дітей, що навчаються в австралійських ВНЗ, оплачуючи їх комунальні рахунки криптовалютою.

За словами засновника Living Room of Satoshi, в останні роки австралійським біткойн-стартапам довелося пережити непрості часи, оскільки особливості податкової системи країни служили причиною подвійного оподаткування. Так, деякий час місцеві компанії були змушені реєструвати в якості податкової бази як отримані кошти, так і відправлені одиниці цифрової валюти.

 

джерело 

Переглядів: 114 | | Теги: Living Room of Satoshi, Австралія, платежі, Біткойн | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar