Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Австралія затримує законопроект про визнання криптовалют грошима
09:07
Австралія затримує законопроект про визнання криптовалют грошима


Згідно з інформацією від Австралійського податкового управління (Australian Tax Office, ATO), криптовалюта в Австралії прирівнюється до «форми нематеріального майна» та її використання регулюється відповідно до закону про товари і послуги (GST), згідно з яким криптовалюта потрапляє під подвійне оподаткування.
Так, споживачі, які використовують криптовалюту як оплату товарів і послуг, фактично платять податок двічі: при придбанні цифрової валюти і при її використанні для покупок.

У березні 2016 року уряд Австралії почав працювати над переглядом закону усуненням цієї проблеми. Зокрема, мова йшла про прирівнювання криптовалюти до грошей. Однак ситуація залишилася без змін.
Австралійська національна асоціація по Фінтех - Fintech Australia - внесла свій вклад в розробку урядової інноваційної програми, підготувавши документ рекомендованих реформ. На початку 2016 року,Fintech Australia визначила зміну оподаткування GST в якості основного напрямку. Скарбник Скотт Моррісон (Scott Morrison) пообіцяв своє сприяння.

У травні був опублікований документ, що містить пропоновані зміни, і коментарі, що схвалюють прирівнювання криптовалюти до грошей. За словами глави Fintech Australia Даніель Зето (Danielle Szetho), співтовариство Фінтех як і раніше з нетерпінням чекає законопроект, обіцяний Моррісоном.
 

«Зміна визначення статусу криптовалют, яке відображає запропонований законопроект, є пріоритетним і узгодженим з урядом. Через Парламент його можна провести дуже швидко. Ми розчаровані затримкою », - повідомляє вона.

Представники криптовалютної спільноти Австралії вважають, чим довше уряд приймає поправки до закону GST, тим більше Австралія відстає від інших країн.
У жовтні 2015 року Євросоюз прийняв рішення про те, що цифрові валюти не повинні піддаватися подвійному оподаткуванню. Великобританія дотримується аналогічної політики з березня 2014 року. Японія також робить кроки в цьому напрямку.

 

джерело

Переглядів: 122 | | Теги: Криптовалюта, Австралія, Фінтех | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar