Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Аргентинський біткойн-стартап BitPagos отримав $ 1,9 млн і провів ребрендинг
18:17
Аргентинський біткойн-стартап BitPagos отримав $ 1,9 млн і провів ребрендинг


Першою заявленої інвестицією 2017 року біткойн-індустрії стало фінансування аргентинського біткойн-стартапу BitPagos. Компанія отримала $ 1,9 млн і одночасно з цим оголосила про проведення ребрендингу, повідомляє CoinDesk.

Раунд фінансування Серії А очолив китайський венчурний фонд Huiyin Blockchain Venture, іншими учасниками стали Boost VC, Digital Currency Group і Draper VC, які в 2014 році вже інвестували в BitPagos $ 600 000.

Одночасно з цим компанія провела ребрендинг і тепер буде відома як Ripio.

«BitPagos як бренд був орієнтований на Мерчант і процесинг B2B-платежів. За останній рік ми змістили наш фокус переважно на споживачів, і тому нам потрібен бренд, який би краще відповідав цій місії », - пояснив представник компанії Хуан Мендес.
Крім того, в планах Ripio отримати додаткове фінансування в розмірі $ 400 000 через платформу AngelList.

За словами Мендеса, отримані кошти будуть спрямовані на розширення команди бізнес-розвитку і вихід на нові ринки в Південній Америці. На сьогоднішній день компанія, за власною заявою, обслуговує близько 60 тисяч клієнтів.

Наприкінці 2015 року BitPagos придбала біткойн-біржу Unisend Argentina, а незабаром планує почати роботу в Мексиці. Також, як повідомляв ForkLog, аргентинське відділення Грінпіс використовувало процесинг BitPagos для прийому пожертвувань в біткойнах.

Нагадаємо, фонд Huiyin Blockchain Venture був відкритий в кінці 2016 року китайською інвестиційною компанією Huiyin Group, яка виділила на ці цілі $ 20 млн. За наявною інформацією, в портфель HBV також входять індійська кріптовалютная біржа Unocoin, соціальна мережа Yours і торгова площадка Purse.io.

Джерело

Переглядів: 92 | | Теги: BitPagos, стартапи, інвестиції, Huiyin Blockchain Ventures, Ripio, Аргентина | Рейтинг: 4.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar