Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Antpool розпочав Майнінг Bitcoin Unlimited
08:19
Antpool розпочав Майнінг Bitcoin Unlimited

Протистояння майнінгових пулів навколо активації Segregated Witness триває вже кілька місяців, однак жодна зі сторін не може отримати суттєвої переваги, так як більшість великих китайських пулів так і не прийняли ні одну зі сторін. З першої п'ятірки пулів Bitfury і BTCC надають підтримку SegWit, а ViaBTC голосує за Bitcoin Unlimited.

Але вчора найбільший з пулів в мережі біткойна - Antpool, що належить компанії Bitmain, почав Майнінг блоків з підтримкою рішення Bitcoin Unlimited. За останню добу видобуто 6 блоків BU, що становить близько 25% від усього видобутого пулом блоків. Це говорить про те, що пул, ймовірно, тестує Bitcoin Unlimited на одному зі своїх серверів. Оскільки публічних заяв від керівництва пулу на даний момент не було, незабаром, ймовірно, слід очікувати коментарів.

Можливо, Antpool пішов на цей крок для того, щоб надати вибір користувачам - за яке з рішень щодо масштабування мережі вони хочуть віддати свої потужності. Так з самого початку голосування надійшов, наприклад, Slush pool. Якщо і інші пули послідують цьому прикладу, то досить значна частина співтовариства отримає можливість висловити свою думку не тільки словами, а й безпосередньо взявши участь в процесі. З іншого боку, що належать виробникам обладнання пули, як правило, більшу частину своїх потужностей отримують саме від пристроїв, що належать їх власникам, які мають набагато більший вплив на голосування в мережі.

У будь-якому випадку, тільки голосування всіх великих пулів мережі може покласти край тривалій стагнації.
джерело 

Переглядів: 155 | | Теги: Unlimited, Майнінг, Antpool, Біткойн | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar