Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Анонімний криптомільйонер викликав занепокоєння у регуляторів
09:04
Анонімний криптомільйонер викликав занепокоєння у регуляторів

Людина, яка може бути ідентифікована тільки за допомогою свого анонімного гаманця, знову змусила регулюючі органи звернути увагу на нове покоління криптовалютних мільйонерів. Як їм отримувати податки і контролювати незаконну діяльність замаскованих криптовалютних користувачів?

Запис в Instagram, яка знову сколихнула хвилю подібних побоювань:

«Я отримую багато питань про те, скільки ж ефірів у мене є. Одна з прекрасних сторін Ефіріума полягає в тому, що всі гаманці по всьому світу прозорі і відкриті для всіх користувачів. І ось які мої накопичення ».

Цифра, яку видно на скріншоті до запису - 283 мільйони доларів. Всього місяць тому заощадження дорівнювали 55 мільйонам, а обвал курсу ефіру перетворив його в менш ніж 150 мільйонів. Ці цифри звичайно вражають, але і є причиною занепокоєння для регуляторів.

Середовище для злочинності та ухилення від податків

Як заявив анонімний трейдер в своєму повідомленні, Ефіріум, як і будь-який блокчейн, абсолютно прозорий  для всіх, але він також анонімний, що викликає серйозну заклопотаність у регулюючих органів. Вони б воліли, щоб посвідчення особи прив'язувалася до цифрових гаманців. Це дозволило б створити систему оподаткування і стежити за тим, на що витрачається криптовалюта.

Росс Ульбріхт (Ross Ulbricht), який був власником ринку даркнета Silk Road, дуже довго залишався загадкою для регулюючих і правоохоронних органів, в той час як він отримував прибуток від анонімних цифрових транзакцій, що надходили в його невідстежуючий гаманець.

Не всі криптовалютні операції незаконні

Неможливо довести, що згаданий вище мільйонер отримав свої кошти сумнівним способом, особливо з огляду на те, що місяць, в який він в чотири рази збільшив свої гроші, був тим часом, коли вартість ефіру збільшилася майже вдвічі, з приблизно 220 до майже 400 доларів.

Багато регулюючих органів вважають, що система оподаткування для цифрових валют сприятиме їх стабільності і, в кінцевому рахунку, зростанню.

Відповідно до законопроекту, опублікованому Європейським парламентом у березні:

«Це не означає, що (цей ефірний мільйонер) або будь-які інші організації роблять щось незаконне. Але непрозорість може тільки погіршувати коливання цін. Наприклад, вартість ефіру зросла з 8 доларів на початку року до 400 доларів в червні. Відсутність прозорості також може стримувати поширення онлайн-грошей ».

Відсутність анонімності - шлях до краху

Регулюючі органи хочуть змусити користувачів цифрових валют повірити, що анонімна природа монет, які вони вибирають, підриває їх можливість бути прийнятими серйозно і поширеними на масовому ринку. Однак анонімність біткойна є самою суттю цієї цифрової валюти і саме цей аспект - основна причина, з якої кількість користувачів біткойна збільшується.

За іронією долі, якщо регулюючі органи отримають те, чого хочуть (а швидше за все так і буде), і зможуть зняти маски з власників цифрових валют, вони завдадуть шкоди самим активам, які вони намагаються обкласти податками. Наприклад, відсутність анонімності користувачів Ефіріума призведе до того, що вони перейдуть на ті криптовалюти, які мають більш високий рівень конфіденційності, наприклад, Zcash і Monero.

Рятуючись від темного минулого

У той час як біткойни і деякі інші криптовалюти, які значно зросли в ціні останнім часом, майже позбулися пут свого темного минулого, їх зв'язок з даркнетом і іншими сумнівними операціями призводить до того, що вони виявляються замішаними в незаконних операціях навіть сьогодні.

Зовсім недавно відбулися вірусні атаки на такі організації, як Державна служба охорони здоров'я Великобританії та інші великі інститути по всьому світу. Зловмисники вимагали викупу в біткойнах для розблокування всіх даних на комп'ютерах. По суті саме таємний характер криптовалютних рахунків, що не відстежуються і анонімними, дозволяє хакерам безкарно творити беззаконня по всьому світу.

 

джерело

Переглядів: 128 | | Теги: крипто регулятор, Ефіріум, Біткойн | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar