Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Аналітики: до кінця року біткойн може піднятися до 800 доларів
07:03
Аналітики: до кінця року біткойн може піднятися до 800 доларів

Незважаючи на те, що з початку року ціна на біткойн піднялися на 75%, вона все ще може досягти нового піку в цьому році, - кажуть експерти. Дослідники ринку, аргументуючи свої припущення, відсилають до ряду причин, серед яких динаміка ринку і валютна війна, ініційована країнами для покращення обмінного курсу.
Успішний рік для біткойна

На початку 2016 року ціна біткойна була в районі 430 доларів. Для найпопулярнішою цифровою валютою 2016 рік був досить вдалим, враховуючи, що вартість біткойна досягла 500 доларів в травні і перевищила в влітку показники в 600 і 700 доларів.
18 червня ціна на біткойн досягла 781.31 долар (за індексом BPI), локального піку 2016 року, і потім відкотилася. В кінці листопада валюта почала новий підйом, наближаючись до 740 доларів за одиницю. Це явище продемонструвало, що з початку року за одинадцять місяців біткоіни виріс на 72.5%.
Курс біткойна не зупинився на досягнутому, і за два тижні грудня піднявся до річного рекорду - 788.49 доларів, поставленого 13 грудня. Ціна коливалася в проміжку від 700 до 800 доларів з середини листопада. Аналітики очікують, що рік закінчиться на цій же позитивній ноті.


Петар Жівковскі, директор по операціях торгової платформи Whaleclub, розповів про динаміку тенденцій бичачого ринку, коли пояснював свій прогноз за ціною біткойна в районі 750-780 доларів в кінці року.
"Ми побачили, що чимала кількість нових засобів було залучено для підтримки ціни", - підкреслив він і зробив акцент на тому, що ринок пережив "недолік негативних / ведмежих подій, які мали спровокувати активний скидання валюти".
"За винятком появи" несподіваного ведмежого каталізатора ", ціни на біткойн в кінці року будуть в рамках очікуваних", - повідомив він.
Джой Лі, засновник Magnr, дав схожий коментар, коли прогнозував, що в кінці року ціна буде близько 800 доларів.
"Попит на біткойни був постійним протягом 2 кварталу 2016 року, але з макроекономічної невизначеністю, яка тільки підігрівала інтерес. Як клас некорреляціонних активів, біткойн показує себе, проходячи перевірку часом. Як технологія він дорослішає".
Директор BTCC Боббі Лі також підтвердив позитивні тенденції, кажучи: "Нам подобається те, що відбувається як з базової, так і технічної точки зору".
Він сказав, що останнім часом криптовалюта відзначалася недоліком волатильності.
"З огляду на стабільність ціни біткоіни в останні кілька місяців, я думаю, що рік закриється на вартості близько 800 доларів".
Однак Лі додав, що є невелика ймовірність цінового ралі в кінці року.
бичачий ринок

Один фактор, який може зробити це ралі можливим, - спекуляції. Трейдери в цьому році в основному були в бичачої тенденції, і дані Whaleclub показують, що ринок виріс на 73% за одинадцять місяців 2016 року. "Індекс впевненості", який визначає, наскільки більше звичайного були розміри позицій за певний час, зареєстрував 77% за цей проміжок.
Райан Рабагліа, головний трейдер Octagon Strategies Limited, звернув увагу на цей ключовий фактор, розробляючи свій прогноз на кінець року.
"Оскільки ми були в бичачої тенденції до деякого часу, ми вже не зупинимося. За останні два місяці бики і ведмеді досить перетягували біткойни то в одну, то в іншу сторону, але з нашої кореляцією ринку в 2016 році ціна зупиниться на проміжку в 790- 810 доларів ".
валютні війни

Поки Рабагліа робив акцент на динаміку ринку, Конг Гао, міжнародний маркетинговий менеджер в Richfund, вважає, що країни докладають всіх зусиль для маніпуляції курсами валют, оголошуючи повномасштабну валютну війну.
У той час, як Китай докладає зусиль для того, щоб юань девальвував по відношенню до інших валют, він не єдиний, хто намагається зміцнити або послабити національну валюту.
Через цій ситуації Гао сказав, що "ми очікуємо (впевнені на 65%), що ціна на біткоіни підніметься до 900 доларів".
Представляючи навіть більш оптимістичний прогноз, співзасновник і головний директор BitMEX Артур Хайес вірить, що біткоіни не зможе задовольнятися такими скромними успіхами. Він припустив, що якщо цифрова валюта зможе прорватися через позначку 800 доларів, то наступного рекордної точкою стане 1000 доларів.

джерело

Переглядів: 232 | | Теги: Китай, Криптовалюта, біржі, ціна біткойна | Рейтинг: 4.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar