Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Аналітик: закриття китайських криптобірж не буде критичним для глобального ринку
09:26
Аналітик: закриття китайських криптобірж не буде критичним для глобального ринку

Жорсткість регулювання криптовалют в Китаї не призведе до падіння ринку навіть в середньостроковій перспективі, а нинішній відскок котирувань після розпродажів закономірний і є довгостроковою тенденцією. Про це аналітик «Відкриття Брокер» Тимур Нігматуллін заявив в коментарі РБК.

За його словами, котирування біткойна вже через кілька тижнів цілком можуть повернутися на колишній рівень, що підігріваються ростом попиту на криптовалюту.

«Ринок криптовалют за визначенням не піддається регулюванню, але, ймовірно, його розвиток в окремій країні можна уповільнити, закривши місцеві сервіси, які можуть пропонувати онлайн-гаманці. Згідно з дослідженням глобального ринку криптовалют, проведеним Кембриджським університетом і Visa, в КНР розміщено лише 8% провайдерів криптогаманців. Їх закриття буде чутливим для їх локальних клієнтів, але не буде критичним для глобального ринку », - заявив Нігматуллін.

Він також підкреслив, що важливим драйвером падіння котирувань криптовалюти стало очікування заборони майнінгу, оскільки в Китаї на поточний момент зосереджені 50% світових майнінгових потужностей.

«Проте алгоритми більшості криптовалюта дозволяють гнучко підлаштовуватися під майнінгові потужності, тому цей фактор теж не варто вважати негативним в середньостроковій і довгостроковій перспективі», - вважає аналітик.

 

джерело 

Переглядів: 131 | | Теги: Китай, Криптовалюта, ціна біткойна, біржа | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar