Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » AMD і NVIDIA заробили на майнерах майже мільярд доларів
09:20
AMD і NVIDIA заробили на майнерах майже мільярд доларів

Активне скуповування кирок і лопат, яка почалася під час золотої лихоманки, дозволила розбагатіти їх продавцям. Деякі інвестори порівнюють це з тим, як криптовалютний бум, який спостерігається зараз, відбивається на прибутку компаній, що продають відеокарти та інші пристрої для майнінгу.

Так, акції найбільших розробників графічних архітектур Nvidia і AMD виросли на 14% і 27% з початку червня. Відеокарти AMD найбільш популярні у майнерів ефіру, який за останні півроку зріс в ціні в кілька разів. За словами аналітиків, попит з боку майнерів викликав тимчасовий дефіцит деяких відеокарт.

За оцінками аналітика RBC Capital Markets Мітча Стіва (Mitch Steves), AMD і NVIDIA отримали $ 875 млн додаткового прибутку за рахунок буму майнінгу криптовалют, що можна порівняти з усією виручкою AMD за 2016 рік і половині квартальної виручки Nvidia.

Однак аналітики радять інвесторам бути обачними, оскільки ніхто не знає, як довго триватиме золота лихоманка: якщо майнери перестануть купувати відеокарти, продаж у компаній істотно знизяться. Зараз ціна ефіру впала вдвічі в порівнянні з максимумом червня, а складність видобутку зросла втричі. Це означає, що майнери дуже скоро перестануть масово скуповувати відеокарти. Деякі експерти стверджують, що вони перейдуть на пристрої ASIC, аналогічні використовуваним для майнінгу біткойна - це лише питання часу. Однак, про розробку майнера для ефіру поки нічого не відомо.

У Nvidia відмовилися коментувати можливість використання криптовалютного ринку для збільшення прибутку. В AMD заявили, що компанія зосередиться на відеокартах для геймерів.

 

джерело 

Переглядів: 129 | | Теги: AMD, nvidia, Майнінг, Відеокарти | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar