Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Акції AMD ростуть в ціні завдяки зростанню інтересу до криптовалют
08:17
Акції AMD ростуть в ціні завдяки зростанню інтересу до криптовалют

У вівторок, 6 червня, акції виробника відеокарт AMD виросли в ціні майже на 9%. Сталося це після того, як компанія повідомила, що сплеск популярності криптовалют помітно збільшив попит на її новітні графічні карти, які використовуються для майнінгу біткойна та інших криптовалют, пише CNBC.

«Нашим пріоритетом залишається ринок ігор. Ми спостерігаємо солідний попит на наші рішення на основі Polaris в ігровій індустрії, а також на тлі нового зростання популярності криптовалют - завдяки потужним характеристикам наших карт », - сказав представник AMD.

Зростанню попиту на графічні карти в чималій мірі посприяв і новий стрибок вартості криптовалют, так як загальна обізнаність та інтерес до тренду ростуть пропорційно зростанню курсу криптовалют. Таким чином, незважаючи на велику кількість скарг користувачів на високі комісії в мережі біткойна, екосистема майнінгу як і раніше є привабливою сферою для інвестицій.

Також підвищений попит на відеокарти, що використовуються для майнінгу, демонструють останні звіти таких великих рітейлерів, як Newegg, Amazon і Best Buy. За даними американських ЗМІ, в даний час в магазинах вже дуже складно знайти відеокарти AMD лінійок 480-580, оскільки вони розкуплені охочими зайнятися майнінгом.

Європейські магазини комплектуючих також розповідають про підвищений попит на відеокарти. У AMD найпопулярнішими моделями стали Radeon RX 470, RX 480, RX 570 і RX 580, а у NVIDIA - GeForce GTX 1060 і GTX 1070.

Тим часом видання VideoCardz повідомило, що AMD і NVIDIA незабаром представлять спеціальні версії відеокарт для видобутку криптовалюти. Від звичайних графічних прискорювачів нові моделі будуть відрізнятися в першу чергу відсутністю відеовиходів.

Відеокарти для майнінгу будуть дешевше звичайних, однак гарантія на них складе всього 90 днів. Відомо, що NVIDIA планує взяти за основу GeForce GTX 1060 з графічним процесором GP106-100, а AMD - одну з відеокарт на архітектурі Polaris.

 

джерело 

Переглядів: 188 | | Теги: AMD, акції, Майнінг, asic | Рейтинг: 4.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar