Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Архів матеріалів

19 серпня в Києві відбудеться презентація проекту Bank of Memories, який готується до pre-ICO.

Творці сервісу стверджують, в основі їхнього проекту лежать головні цінності в житті кожної людини - спогади і емоції.

Додаток Bank of Memories дозволяє відправляти в майбутнє пам'ятні відео для своїх близьких, вітати зі святами друзів, записувати звернення своїм дітям, зізнаватися в коханні або просити вибачення.

«Кожен отримає шанс переоцінити своє життя, крізь призму життєвого досвіду», - зазначають автори Bank of Memories.

Крім того, за допомогою сервісу можна передати не тільки теплу емоцію і мораль, а й матеріальну винагороду за переглянуте повідомлення. Так ... Читати далі »

Просмотров: 166 | Дата: 18.08.2017 | Коментарі (0)


Децентралізований маркетплейс нерухомості і реєстрації прав на землю Propy оголосив про партнерство з урядом України, в результаті якого іноземні інвестори вперше зможуть купувати нерухомість в країні в режимі онлайн.

Пілотна програма буде здійснена протягом наступного року за підтримки Державного агентства з питань електронного уряду України і стане можливою в результаті нового законодавства, згідно з яким з 1 січня 2018 року іноземні громадяни, як очікується, зможуть купувати землю нарівні з резидентами України.

«Наші амбіції полягають у тому, щоб зробити Україну першою країною в світі з повноцінною екосистемою блокчейна, і сектор нерухомості є важливою частиною нашої стратегії. ... Читати далі »

Просмотров: 176 | Дата: 15.08.2017 | Коментарі (0)

Представники криптовалютної біржі BTC-e опублікували дещо змінений план повернення коштів інвесторам, які постраждали в результаті закриття платформи правоохоронними органами США в минулому місяці.

Як наголошується в повідомленні на форумі bitsmedia, адміністрація BTC-e, ознайомившись з відгуками про своє попереднє тлумачення щодо виходу з ситуації, вирішила переглянути рішення на користь думок спільноти.

На думку BTC-e, новий план буде більш справедливим для власників криптовалют і фіатних коштів:

Для кожної валюти буде проведено перерахунок з урахуванням доступних на даний момент активів. На даний час доступно 55% коштів, тому 55% ​​залишиться у валюті, а 45% буде перераховано в токен конкретної валюти.

Для токенів  всіх валют будуть відкри ... Читати далі »

Просмотров: 216 | Дата: 15.08.2017 | Коментарі (0)

Bitcoin на сьогодні не має чіткого правового статусу в Україні, оскільки НБУ досі не визначився, яким чином класифікувати криптовалюту, зокрема через різну класифікацію Bitcoin за кордоном

Про це повідомляє прес-центр Національного банку України у мережі Facebook.

За словами заступника Голови Національного банку України Олега Чурія, Bitcoin не має визначеного правового статусу в Україні.

"Визначення такого статусу в Україні ускладнюється відсутністю консолідованого підходу до класифікації Bitcoin та регулювання операцій з ним у світі", - йдеться у повідомленні.

Так, у низці країн офіційно дозволені операції з Bincoin. Зазвичай во ... Читати далі »

Просмотров: 204 | Дата: 12.08.2017 | Коментарі (0)

СБУ активізувала увагу до українських майнерів криптовалюти Bitcoin, Ethereum та інших. Як пише UBR, юристи протягом останніх декількох місяців відзначають підвищений інтерес і масові облави в сфері "видобутку" віртуальних грошей.

Як розповів адвокат, керуючий партнер юридичної компанії "Юскутум" Артем Афян, вже відомо про чотири випадки обшуків на майданчиках, які відбулися один за іншим.

"Думаю, що майданчики пеленгують. Як саме - складно сказати. Це може бути споживання електроенергії, інформація по тусовці, в ... Читати далі »

Просмотров: 218 | Дата: 11.08.2017 | Коментарі (0)

За останні кілька місяців ми спостерігаємо сплеск активності правоохоронців в сфері криптовалюти.

На дворі 17 рік, збройні загони нападають на ферми, забираючи все найцінніше. Думаєте, це цитата з підручника історії? На жаль ні. Мова не про 1917 рік, а про 2017 рік. І ферми тепер не вирощують пшеницю, а майнять криптовалюту. В іншому аналогія вірна. Почалися облави на майнерів.

За останні кілька місяців ми спостерігаємо сплеск активності правоохоронців в сфері криптовалют. І не просто МВС, а люди, які мали б займатися національною безпекою, раптово прийшли до висновку, що процесори, які гудуть і перегріваються, стали загрожувати нашій національній безпеці. Тому, не вбачаючи більш серйозних загроз, займаються продрозверсткою.

Природно, що основним мотивом нальотів є реквізиція ... Читати далі »

Просмотров: 204 | Дата: 10.08.2017 | Коментарі (0)

Співзасновник трейдингової платформи BitMEX Артур Хейес впевнений, що після активації протоколу Segregated Witness (SegWit) ціна "цифрового золота" досягне позначки в $ 5 тисяч. Своїм прогнозом CEO BitMEX поділився з виданням Business Insider.

Так, на думку Хейес імплементація SegWit зіграє ключову роль для майбутнього розвитку першої цифрової валюти, оскільки дане рішення ефективно вирішить питання масштабування мережі біткойна.

"Завдяки імплементації SegWit, я впевнений, відмітка в $ 5 000 буде в межах досяжності", - підкреслив він.

Думку Хейес, також поділяють інші видатні представники криптоіндустріі. Так, схожою думкою поділився Аар ... Читати далі »

Просмотров: 211 | Дата: 10.08.2017 | Коментарі (0)

17 серпня в Києві юридична компанія «Юскутум» проведе вебінар «Як не віддати свої біткойни силовикам. Діяльність майнерів та обмінників в Україні ». 

Як зазначає партнер Практики безпеки бізнесу «Юскутум» Денис Овчаров, на даний момент майнінг біткойна в Україні може бути прирівняний до фіктивному підприємництва, а купівля-продаж криптовалюти - до легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом.

«Характеризуючи ставлення правоохоронців до появи біткойна і майнерів в господарській діяльності, можна сказати одне: якщо є можливість на цьому заробити, залучити всіх до відповідальності, показати свою роботу, - вони це зроблять. Тому, природно, правоохоронці знайшли єдино вірний для них ... Читати далі »

Просмотров: 195 | Дата: 10.08.2017 | Коментарі (0)

Глобальний платіжний оператор Mastercard подав патентну заявку під назвою «Інфраструктура інформаційних транзакцій» в Відомство з патентів і товарних знаків США (USPTO) на створення сервісу, який здійснює зворотні платежі в криптовалюті.

Із заяви, опублікованого на сайті USPTO 3 серпня, виходить, що творець пропонованого інструменту - колишній старший аналітик Mastercard Володимир Голощук - створить інфраструктуру, яка дозволить користувачам перевіряти їх ідентифікаційні дані і пов'язувати їх з адресами цифрової валюти, які вони показують. Також був представлений приклад роботи системи:

«Платіж клієнта А клієнту Б здійснюється наступним чином. Б створює криптовалютну адресу і надає його А як адресата для п ... Читати далі »

Просмотров: 185 | Дата: 09.08.2017 | Коментарі (0)

Marui - велика японська мережа універмагів - сьогодні почала тестування платежів в біткойнах в партнерстві з найбільшою в країні кріптовалютною біржею BitFlyer. У магазинах мережі розміщуються провідні  бренди світу, бутіки й дизайнери. Згідно з рекомендаціями Національної туристичної організації Японії (JNTO), Marui входить в ТОП-7 найкращих місць для шопінгу. Універмаги мережі розташовуються в Токіо і найбільших містах Японії. Мережа була утворена в 1931 році і зараз має 31 магазин по всій Японії.

У п'ятницю головна організація мережі, Marui Group, оголосила, що тестування платежів в біткойнах почнеться в Marui Shinjuku Annex - універмазі в одному з районів Токіо. Спочатку, група почне приймати біткойни тільки в одному зі своїх магазині ... Читати далі »

Просмотров: 149 | Дата: 07.08.2017 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 5 6 7 ... 38 39 »