Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Архів матеріалів
 

Криптовалюта менш волатильна, ніж грошова одиниця Великобританії.

Британський фунт стерлінгів стає більш волатильним, ніж криптовалю ... Читати далі »

Просмотров: 208 | Дата: 12.07.2016 | Коментарі (0)

Ним виявився скромний японець, який проживає в Каліфорнії. Легендарний і таємничий творець найпопулярнішої кріптовалюти Bitcoin, навколо якого ходили суперечливі чутки, виявився скромним 64-літнім японцем, якиий живе в одному з передмість Лос-Анджелесу. Все, що до недавнього часу було відомо про творця Bitcoin - тільки його нік Сатосі Накамото, під яким він працював над кріптовалютою. При цьому навіть не було точно відомо, чи не є це колективним псевдонімом. Але те, що його статок дорівнює мільйонам доларів, приймалося як факт. Швидше за все, остаточну крапку в цій суперечці вдалося поставити журналістам Newsweek, які заявили, що знайшли засновника Bitcoin. На їх думку, Сатосі Накамото не приховував свого імені під ніком, це і є його справжнє ім'я. При цьому сам 64-річний Накамото не став йти на контакт з журналістами, викликавши поліцію, о ... Читати далі »

Просмотров: 399 | Дата: 09.03.2014 | Коментарі (0)

У користувачів підпільного інтернет-магазину наркотиків Silk Road 2.0 вкрали всю кріптовалюту Bitcoin. Адміністратор інтернет-магазину наркотиків Silk Road 2.0, відомий під ніком Defcon, заявив, що хакери зламали інтернет-магазин і вкрали всі біткоіни, які належали, як самому магазину, так і користувачам сайту. Читайте також: У Венесуелі під час масових заворушень раптово пропав Twitter Всього було вкрадено близько 4400 біткоінів, їх приблизна вартість дорівнює 2,7 мільйона доларів. Відповідальність за злом ніхто не взяв, але на сайті вже провели внутрішнє розслідування, результати якого показали, що двоє хакерів діяли з Австралії і один з Франції. Сам адміністратор закликав обкрадених користувачів не зупинятися ні перед чим, "щоб донести розуміння справедливості". При цьому уточнивши, що злом інтернет-магазину наркотиків стався ... Читати далі »

Просмотров: 155 | Дата: 15.02.2014 | Коментарі (0)

 Хлопець зробив вклад і забув про нього на декілька років. Норвезький студент Крістофер Кох купив у 2009 році біткоінів на 24 долара, а через чотири роки заробив на різниці курсу на трикімнатну квартиру в Осло. Вивчаючи шифрування в 2009 році, Кох зацікавився загадковою інтернет-валютою. Він витратив близько 24 доларів (150 крон) на придбання 5 тисяч біткоінів (тоді один біткоін коштував менше цента), але через якийсь час забув про свій вклад. Після того, як в квітні 2013 року ЗМІ широко висвітлили феномен безпечної цифрової валюти, Кох почув знайоме слово і згадав про свій вклад.  Після того, як він знайшов пароль до свого акаунту на біржі, він виявив, що його біткоіни різко виросли в ціні. За обмінним курсом на той момент їх вартість становила 5 мільйонів крон, або 885 тисяч доларів. Кох перевів у готівку одну п'яту цієї суми. О ... Читати далі »

Просмотров: 147 | Дата: 30.10.2013 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 37 38 39