Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Архів матеріалів

Енергетичне агентство Німеччини опублікувало дослідження, згідно з результатами якого більшість енергетичних компаній країни ведуть активні розробки в області блокчейна. Про це повідомляє видання Contra Magazin.

За результатами опитування, проведеного серед 39 компаній, що працюють в енергетичному секторі Німеччини, 39% опитаних повідомили про намір активного впровадження блокчейн-рішення в самий найближчий час. Ще 60% респондентів вважають, що використання даної технології позитивно відіб'ється на розвитку галузі і в найближчі кілька років блокчейн буде грати ключову роль в енергетиці.

Найактивнішими прихильниками використання блокчейна виявилися оператори сонячних електростанцій, багато з яких вже проводять тестові випробування блокчейн-додатків і платформ.

У звіті підкреслюється, що енергетичні компанії звернули свою увагу і на криптовалюта. Так, у вересні цього року німецький енергетичний гігант Enercity повідомив про те, що клієнти компанії можуть оп ... Читати далі »

Просмотров: 126 | Дата: 18.11.2016 | Коментарі (0)

Ринкова капіталізація біткоійна вперше з червня 2016 року перевищила позначку в $ 12 млрд.

На момент публікації (10:00 UTC у четвер, 17 листопада) цей показник становить $ 12,02 млрд. Останній раз цифри вище цієї позначки можна було спостерігати 17 червня ($ 12,1 млрд).

Нагадаємо, напередодні курс біткойна пішов стрімко вгору, додавши протягом години $ 30. У ніч на четвер криптовалюта досягала $ 748 на біржі Bitstamp, $ 757 Bitmex і 763 на Bitfinex.

На момент публікації середньозважений курс біткоіни становить $ 745 - приріст на 5.29% за останню добу.

... Читати далі »

Просмотров: 215 | Дата: 17.11.2016 | Коментарі (0)

Влада Сінгапуру анонсували запуск нової електронної платіжної системи з використанням технології блокчейн. Про це в середу, 16 листопада, в ході Singapore Fintech Festival заявив глава місцевого центробанку Рави Менон. За словами виконавчого директора Валютного управління Сінгапуру (MAS), в пілотному проекті візьмуть участь місцева фондова біржа і вісім банків, включаючи The Development Bank of Singapore, HSBC, Bank of America, JPMorgan, Credit Suisse and Bank of Tokyo-Mitsubishi, повідомляє Bloomberg. Також проект підтримує банківський блокчейн-консорціум R3. В ході тестів банки зможуть купувати віртуальну валюту, яка буде регулюватися MAS і може бути використана для внутрішньобанківських платежів. Згодом цю віртуальну валюту можна буде обміняти на готівку.

«Сьогодні для здійснення подібних платежів банки змушені звертатися до Бакка-кореспондентам. Це займає час і підвищує вартість транзакцій. Даний проект знаменує перший крок на шляху до реалізації потенц ... Читати далі »

Просмотров: 165 | Дата: 17.11.2016 | Коментарі (0)

У Верховній Раді України зареєстрований законопроект № 5361, що дозволяє резидентам країни використовувати для онлайн-розрахунків міжнародні системи електронних грошей.

Зокрема, документ дозволяє і простим українцям купувати випущені нерезидентами електронні гроші в «готівковій та безготівковій формі» за умови здійснення таких операцій через українські банки.

Крім PayPal і Webmoney, мова може йти про таких платіжних системах, як ApplePay, GoogleWallet і інші, однак біткойни та інші криптовалюти безпосередньо не згадуються.

Якщо законопроект успішно пройде всі читання і буде прийнятий офіційно, електронні гроші в Україні зможуть випускати не тільки банки, а й інші фінансові організації, а також держказначейство. Цими грошима можна буде оплачувати товари, послуги і навіть податки.

Примітно, що документ був внесений практично одночасно з тим, як НБУ повідомив банківський сектор про своє рішення заборонити використання в країні чотир ... Читати далі »

Просмотров: 212 | Дата: 16.11.2016 | Коментарі (0)

Розробники Ethereum повідомили нові деталі вже третього в цьому році хардфорка мережі, покликаного вирішити  проблеми мережі що залишаються

Другий раунд запланованого хардфорка названий Spurious Dragon і активує нові правила на блоці під номером 2 675 000. Очікується, що це відбудеться наступного тижня, орієнтовно у вівторок, 22 листопада.

Як сподіваються розробники, в результаті їм вдасться очистити блокчейн Ethereum від наслідків попередніх атак: блоків, роздутих порожніми транзакціями, і містять спам контрактів.

[ANN] Hardfork No. 4: Spurious Dragon from ethereum

... Читати далі »

Просмотров: 149 | Дата: 16.11.2016 | Коментарі (0)

Розташований в Сінгапурі блокчейн-центр Bluemix Garage корпорації IBM презентував новий проект, метою якого є допомога міжнародних фінансових інституцій в дотриманні вимог положень KYC (знай свого клієнта).

Проект був представлений у вівторок, 15 листопада, на Singapore FinTech Festival і реалізовується у співпраці з компанією KYCK! Завдяки побудованим на блокчейні сервісів верифікації корпоративні клієнти KYCK! зможуть більш швидко і ефективно керувати даними користувачів в безпечному середовищі.

Завдяки технології розподілених реєстрів, багато хто з нинішніх традиційних процесів, використовуваних при обробці даних нових клієнтів, можна буде об'єднати в одне ціле. Це, в першу чергу, допоможе скоротити фінансові витрати і час.

Сервіс використовує технологію, розроблену спільними зусиллями учасників Hyperledger Project. Серед його головних особливостей - можливість проведення відео-конференцій та подача документів в зашифрованому вигляді.

... Читати далі »
Просмотров: 157 | Дата: 16.11.2016 | Коментарі (0)

Аудиторська компанія Deloitte і лондонський Фінтех-стартап SETL об'єднали зусилля з метою випуску безконтактних платіжних карт, які будуть використовувати блокчейн для здійснення і обробки роздрібних платежів. Про це повідомляє агентство Reuters.

Як повідомляється, продукт був успішно протестований з залученням понад 200 користувачів і буде запущений в комерційне виробництво в 2017 році. Емітентом карт виступить Metro Bank, що входить в індекс FTSE-250, а всі транзакції будуть оброблятися в блокчейне Smart Identity компанії Deloitte. Особисті дані клієнтів будуть зберігатися та сертифікуватися компанією Deloitte, після чого відправляється SETL для налаштування облікових даних.

«Це фіатная валюта, реальні гроші, які ви можете зняти з банківського рахунку і витратити. Це не форма криптовалюта », - заявив генеральний директор SETL Пітер Рендалл.
Очікується, що нова карта дасть підприємцям можливість про ... Читати далі »

Просмотров: 171 | Дата: 15.11.2016 | Коментарі (0)

Прокуратура США висунула звинувачення останньому підозрюваному в рамках розслідування справи біржі Coin.mx, яка, як вважає обвинувачення, причетна до злому щонайменше дев'яти великих фінансових інститутів, включаючи JPMorgan Chase & Co.

Рікардо Хілл був заарештований минулого місяця в штаті Флорида і звинувачений у веденні незаконної діяльності, пов'язаної з грошовими переказами. Всього в рамках розслідування звинувачення були висунуті дев'яти підозрюваним.

Як стверджує сторона звинувачення, громадяни Ізраїлю Зів Оренштейн і Геррі Шалон вступили в злочинну змову з громадянином США Джошуа Самюелем Аароном, після чого зламали кілька десятків приватних мереж і викрали приватні дані більш ніж 100 млн користувачів.

Підозри щодо Рікардо Хілла грунтуються на тому факті, що він займав посаду менеджера по фінансовому забезпеченню та консультанта з бізнес-розвитку неліцензійній кріптовалютній біржі Coin.mx. Прокуратура США вважає, що Хілл не був пов' ... Читати далі »

Просмотров: 117 | Дата: 15.11.2016 | Коментарі (0)

Представники CME Group заявили про запуск публічних індексів біткойна RTI і BRR.

Запуск рейтингів в режимі бета-тесту був здійснений минулого місяця в партнерстві з лондонською компанією Crypto Facilities. Вони відображають стан ціни біткоіна на підставі даних торгів на найбільших кріптовалютних біржах Азії, Європи і Північної Америки, таких як Bitfinex, Bitstamp, Coinbase, Genesis Global Trading, itBit, Kraken і OkCoin.

Індекс RTI буде відображати рівень ціни  біткойна в реальному часі, а індекс BRR буде оновлюватися щодня, о 15:00 UTC.

Об'єктивність даних буде контролюватися спеціальною комісією, до складу якої увійшли біткойн-ентузіаст Андреас Антонопулос і професор імперського лондонського коледжу Вільям Кноттенбельт.

«Це рішення має дати можливість трейдерам, компаніям і біткойн-користувачам отримувати об'єктивну та актуальну інформацію про стан ціни біткойна», - заявила виконавчий директор CME Group Сандра ... Читати далі »

Просмотров: 184 | Дата: 15.11.2016 | Коментарі (0)

17 листопада в Києві відбудеться 64-а Битва Стартапів, організаторами якої виступають iGuards.net, IDF Reforms Lab і інвестиційна платформа Startup.Network.

Учасниками заходу можуть стати проекти з таких областей, як блокчейн, криптовалюта, чатбот і штучний інтелект. Проекти-переможці будуть визначені запрошеними експертами та шляхом онлайн-голосування гостей, які зможуть спостерігати за битвою як особисто, так і в онлайн-трансляції на сайті заходу.

До складу журі увійшли такі представники кріптоспільноти, як кріптотрейдер, експерт по криптовалюта і блокчейн-технологій Кир Келевра, засновник Distributed Lab Павло Кравченко, член ради Bitcoin Foundation Ukraine Андрій Дубецький і блокчейн-ентузіаст Лаша Антадзе.

Сам захід складаєтьс ... Читати далі »

Просмотров: 224 | Дата: 14.11.2016 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 34 35 36 37 38 39 »