Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » 1-го серпня MIT представить проект, орієнтований на Litecoin
09:01
1-го серпня MIT представить проект, орієнтований на Litecoin

Спільнота Litecoin в захваті від проекту, розробленого MIT. Поки, проте, не цілком ясно в чому його суть, однак радіти це не заважає. Відомо, що запуск проекту призначений на 1 серпня - в цей день має бути активовано пропозицію UASF (оновлення для масштабування біткойна, яке, втім, вже втратило більшу частину підтримки). Всім дуже цікаво дізнатися, що ж придумали розробники з MIT.

Багато з них були дуже здивовані, виявивши цю сторінку на сайті MIT. Очевидно, що університет планує запустити якийсь проект на базі Litecoin. Однак до дня запуску всім доведеться гадати в чому він полягає. Поки відомо лише те, що проект має логотип Litecoin і планується до запуску 1 серпня. Навіть Чарлі Лі (Charlie Lee), головний розробник Лайткойна, не в курсі, що це за проект, що тільки сильніше підігріває інтригу.

Таємничий проект MIT

На думку Лі, цілком можливо, що проект якось відноситься до MIT DCI Lit - легкому клієнту біткойна з підтримкою Lightning network. Для роботи Lit не потрібно запуск повного вузла мережі. Поки проект знаходиться на ранній стадії розробки, проте він демонструє необхідність створення мережевих рішеннь для Lightning network в Лайткойні.

For everyone wondering, I'm in the dark on this one also. My guess is that it's related to MIT's DCI Lit lightning network. Exciting! https://t.co/tEaqmc01PR

- Charlie Lee (@SatoshiLite) 22 червня 2017 р

Буде цікаво дізнатися, чого ж нам чекати від проекту MIT. Яким би він не був, приємно бачити, що така серйозна наукова організація цікавиться Лайткойном і хоче створювати рішення для цієї мережі. Крім цього, сильний інтерес викликає і дата, обрана для релізу проекту. Найближчі тижні будуть вельми цікавими як для розвитку біткойна, так і для лайткойна.

 

джерело

Переглядів: 159 | | Теги: масштабування, лайткойн, mit, Біткойн | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar