Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » Біткойн біржі опублікували план дій на випадок хардфорка біткойна
14:33
Біткойн біржі опублікували план дій на випадок хардфорка біткойна

Після всіх успіхів і рекордів останнього часу, на цьому тижні біткойн продовжують переслідувати невдачі. Суперечка про розмір блоку загострилася до краю і загрожує вже справжнім поділом мережі. Після того, як найбільший з пулів Майнінг, Antpool, перевів 75% своїх потужностей на підтримку Bitcoin Unlimited, багато хто почав побоюватися того, що і решта Майнерів візьмуть з нього приклад, і хардфорк стане неминучим. Група з майже 20 криптовалютних бірж вчора ввечері погодила план на випадок непередбачених обставин з подальшим розколом мережі біткойна на дві частини, внаслідок чого можуть бути створені дві конкуруючі криптовалюти. У разі, якщо жодна з гілок при хардфорці не отримає переваги, біржі планують включити Bitcoin Unlimited (BU) в свої листинги, як альтернативну криптовалюту.

Згідно із заявою, зробленою за підтримки Bitfinex, Bitstamp, BTCC, Bitso, Bitsquare, Bitonic, Bitbank, Coinfloor, Coincheck, itBit, QuadrigaCX, Bitt, Bittrex, Kraken, Ripio, ShapeShift, Rock Trading і Zaif, біржі додадуть BU під тікером BTU або XBU в разі розколу мережі, який, на їхню думку, «може бути неминучим».

Інші біржі, хоча вони і не брали участь в складанні заяви, кажуть, що планують подібні кроки, але не підписалися під цією конкретною заявою.

Розробка цієї стратегії відбувається на тлі загострення і без того напруженої ситуації серед тих, хто виступає за різні напрямки масштабування, і сигналізує, що деякі з них серйозно ставляться до перспективи розколу мережі. Ця стратегія також йде за заявами деяких бірж, які займаються підготовкою до такого збігу обставин.

Біржі позиціонують свої рішення як практичні, а не політичні. Така стратегія дозволить організувати стійкий перехід на ринок, в якому з'являться два біткойна, так як вже існує два Ефіріума. Тим самим, транзакції будуть мати дві історії, а власники біткойна раптово заволодіють кількістю монет удвічі більше, ніж раніше. Але чи перевищить вартість "подвійного комплекту" ціну одного біткойна до розколу?

«Як біржі, ми несемо відповідальність за підтримання впорядкованих ринків, які ведуть безперервну торгівлю 24/7/365. На нас лежить обов'язок підтримувати послідовний, упорядкований і галузевий підхід до підготовки та реагування на спірний хардфорк. У разі реалізації хардфорка біткойна , ми не можемо призупинити діяльність в очікуванні переможця ».

Заклик до повторного захисту

Проте, в заяві вказується, що  сторони які підписали не готові негайно розпочати додавання BU як активу, що продається. Основною проблемою серед підписавших є ризик дублювання транзакцій або випадків, коли транзакція, що транслюється в одному блокчейні, може бути ненавмисно включена в інший. Така ситуація вибухнула в результаті розгалуження мережі Ефіріума в минулому році.

Згідно із заявою, біржі готові ризикнути впровадженням BU перед хардфорком.

«Однак жодна з нижчепідписаних не зможе додати BTU, якщо не будуть запущені два незалежних один від одного блокчейна. Отже, ми наполягаємо на тому, щоб спільнота Bitcoin Unlimited (або будь-яке інше рішення, що порушує консенсус) створило сильний захист від повторної передачі транзакцій.

Недотримання цієї вимоги буде перешкоджати нашій здатності зберігати BTU для клієнтів, і буде або затримувати, або повністю виключати додавання BTU ».

Біржі також готові прийняти рекомендації та думки зацікавлених сторін, оскільки вони приводили план дій у надзвичайній ситуації.

На даний момент, ще не розвинутий конфлікт призвів до падіння курсу біткойна майже на 200 доларів за останню добу.

Текст заяви(англ.)

джерело 
 

Переглядів: 152 | | Теги: біржа, Біткойн, хардфорк | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar