Все про біткойн
Інвестиції в криптовалюту.Новини,події,курс,аналіз,факти.
Головна » 10 причин для зростання ціни біткойна в 2017 році
07:20
10 причин для зростання ціни біткойна в 2017 році

Ще кілька тижнів тому, прогнозуючи ціну біткойна, експерти припускали, що вона досягне 3000 доларів до кінця року. Однак закінчується тільки червень, а біткойн підступив до позначки 3000 доларів ще на початку місяця

В даній статті наведені думки про подальший рух ціни біткойна кількох відомих криптовалютних фахівців, серед яких топ-менеджери Global Advisors Bitcoin Investment Fund, біржі Gemini, BNP Paribas, Société Générale, Alphabit.Fund і інших великих компаній.

Юридичне визнання в Японії

Однією з головних причин найбільшого в цьому році стрибка ціни на біткойна стало його офіційне визнання в якості платіжного засобу в Японії. На тлі розквіту японського криптовалютного ринку інші країни теж пом'якшують своє ставлення до використання криптовалют.

Директор Global Advisors Bitcoin Investment Fund, Деніел Мастерс, стверджує:

«Наша мета, заявлена ​​в грудні 2015 року, залишається тією ж самою - досягти позначки в 4 400 доларів до кінця 2017 року. Можу сказати, що за останнім стрибком ціни стоять очевидні причини. Головним чином, це позитивне законодавство в Японії і Австралії, і відповідні високі обсяги торгів ».

Інвестиційний консультант і керівник портфелів компанії Bistocks, Адам Норрі (Adam Norrie) також вказує на узаконення біткойна в Японії в якості першорядної причини, що вплинула на зростання його курсу.

Скасування подвійного оподаткування в Австралії

Уряд Австралії намагається вирішити проблему подвійного оподаткування криптовалют вже кілька років. В результаті було прийнято рішення з липня 2017 роки відмовитися від податку на товари і послуги при купівлі криптовалютою, в тому числі біткойном.

На початок липня криптовалютні трейдери очікують ще одне підвищення ціни біткойна, а австралійські криптовалютні компанії, які перемістилися за кордон, замислюються про повернення додому.

Бум ICO

Зростання кількості і обсягів предпродаж токенів (ICO) зробило інвестиції в галузь набагато надійніше. Загальна капіталізація криптовалютного ринку вже перевищила 100 мільярдів доларів США і продовжує рости.

Адам Норрі вважає, що вливання в індустрію нових засобів також є причиною для зростання курсу біткойна. Деніел Мастерс зазначає:

«Думаю, що ми спостерігаємо виникнення нового сценарію використання цифрових активів, в тому числі і біткойна. Починаючи з появи біткойна в 2009 році вважалося, що цифрові активи спочатку могли вирішити проблеми валют. З появою закритих блокчейнів ми побачили рішення, створені в зв'язку з проблемами в торгівлі і розрахунках. А зараз з появою ринку ICO ми перейшли новий етап, коли цифрові активи можуть вирішити проблеми формування капіталу ».

Китайські біржі відновили виводи біткойна 

Нагадаємо, в лютому НБК наклав обмеження на діяльність китайських криптовалютних бірж. Незабаром після цього найбільші біржі зупинили виведення коштів. Така ситуація тривала аж до червня, коли виводи відновилися.

На думку Адама Норрі, цей факт також вплинув на зростання цін:

«... Те, що китайські біржі відновили вивід біткойна, а отже і довіра до торгівлі в регіоні стала знову зростати, позитивно впливаючи на ціну».

Популяризація

Всі вищевказані причини сприяють популяризації біткойна в світі. Чим більше людей дізнаються про переваги криптовалют, тим швидше йде її поширення. Трейдер і розробник Делл Дженсен (Dell Jensen) коментує ситуацію наступним чином:

«Ми все ще перебуваємо на ранній стадії прийняття, тому основні скачки ще тільки мають відбутися. Все ще тільки починається. Думаю, що до 2018 року ціна на біткойна досягне позначки в 4-5 тисяч доларів. Це експонентний процес ».

Криптовалютні спекулянти

З іншого боку, стрімке зростання ціни на біткойн часто пов'язують зі спекуляціями на криптовалютьних ринках, особливо в Китаї. Інженер-програміст компанії Otonomos, Джоел Хуберт (Joël Hubert), говорить:

«Ми спостерігаємо, як на сцену виходить нова хвиля спекулянтів: в цілому, я б назвав їх приятелями, які до цього інвестували в крипто, а зараз хочуть приєднатися до веселощів».

З ним погоджуються інші експерти, вказуючи на те, що чим більше людей висловлюють бажання придбати криптовалюту, тим вище росте її ціна.
Попит постійно зростаючої групи інвесторів

За словами Деніела Мастерса, ми спостерігаємо підвищення попиту з боку безперервно зростаючої групи інвесторів, які розглядають біткойн як корисний хедж при створенні портфеля.

Співзасновник компанії Bity, Алексіс Руссел (Alexis Roussel) дав такий коментар щодо ситуації:

«Ціні біткойна і ефіру все ще є куди рости, оскільки інфляційні активи зі старої економіки переміщаються в криптоекономіку».

Інвестиції від сімейних фірм і хедж-фондів

Спеціаліст по електронній торгівлі та блокчейну Маттіа Рицци (Mattia Rizzi) зазначає, що підвищений інтерес до блокчейну з боку великих фінансових компаній (Santander, JPMorgan і т. Д.) Спонукає інвесторів купувати криптовалюту. Він також вважає, що деякі сімейні фірми і хедж-фонди в США почали інвестувати невеликі частини своїх портфелів в біткойн, і це також є важливою причиною для зростання ціни на криптовалюту.

Активність ЗМІ

Що лежить в основі біткойна технологія - блокчейн - все більше використовується в різних галузях менеджменту і управління. Щотижня на ринку з'являються нові блокчейн-проекти. Однак, прийняття і розуміння нових фінансових технологій неможливо без участі ЗМІ, а це, в свою чергу, грає на руку біткойну.

Зростаюча складність майнінгу

Маттіа Рицци каже, що причиною зростання ціни  біткойна є також постійне підвищення складності майнінгу. На даний момент вона вже перевищив 700 000 000 000 і продовжує зростати.

З ним погоджується засновник майнінгової і трейдингової компанії Twixsoft, Володимир Лялін.

На його думку, ціна біткойна продовжить рости, і для цього є 10 основних причин:

1.Нестача ліквідності і непрозорість ціноутворення

2.Швидка адаптація біткойна в Японії

3.Загальне зростання прийняття блокчейна і криптовалют

4.Біткойн є цільовим орієнтиром галузі

5.Популяризація біткойна 

6.Стрімке зростання складності майнінгу

7.Збереження волатильності

8.Загальний тренд вгору при наявності відкатів

9.Обмежена пропозиція

10.Перевантаженість мережі.

 


джерело

Переглядів: 275 | | Теги: 2017, ціна біткойна, Біткойн | Рейтинг: 5.0/1
СХОЖІ НОВИНИ
Всього коментарів: 0
avatar